Bądź modny!

A może kolorowa stylizacja na imprezę?

make-up
Dawniej karnawałowe spotkania były momentem, w którym zawieszano jakiekolwiek reguły i wszystko można było wykonywać odmiennie aniżeli robi się to każdego szarego dnia. Tak samo możesz spojrzeć na imprezowanie również dziś. Także wtedy, gdy poszukujesz kreacji odpowiedniej dla siebie. Codziennie chodzisz elegancko ubrana do pracy? Wobec tego w ramach karnawału możesz skusić się na barwne imprezowe inspiracje. Jak to zrobić, by zamienić się w najbarwniejszą postać w klubie?

kobieta przed imprezą
Autor: Igor Menezes – Photographer
Źródło: http://www.flickr.com
Możliwości jest bardzo wiele. Przede wszystkim wybierz dla siebie jakąś kolorową sukienkę. Nieustannie trendy są paski. Jeżeli postawisz na barwne pasy na pewno zwrócisz na siebie uwagę i od razu wyróżnisz się z reszty imprezowiczów. Dobrym pomysłem jest także to, by postawić na jedną, intensywną barwę. Może to być niebieski lub pomarańcz. Najważniejsze, żeby było kolorowo i niestandardowo. To jednak dopiero początek kreacji, bo jeżeli masz zamiar prezentować się naprawdę kolorowo, musisz też zmienić barwę włosów. Rzecz jasna niekoniecznie przy użyciu farby do włosów.

Zwłaszcza, gdy mowa o ekstremalnych pomysłach, jak włosy zielone czy pomarańczowe. Z pewnością nie chciałabyś tak kolejnego dnia wybrać się do pracy. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by założyć kolorową perukę.

Do podobnego zestawu dopasuj jeszcze kolorowy makijaż i stylizacja będzie gotowa. W tej ostatniej roli możesz również wykorzystać inne sztuczne elementy, np. sztuczne, barwne rzęsy. Nie muszą przypominać naturalnych, żeby robiły wyjątkowe wrażenie. To samo można powiedzieć o długich tipsach.Imprezowe inspiracje to także buty. Aby poznać znacznie więcej imprezowych inspiracji zerknij w tym miejscu: link do ciekawej strony.

Duża liczba osób uważa, że to najbardziej istotny element outfitu. Kolorowe obuwie na szpilkach będzie pasować perfekcyjnie. Pamiętaj jednak, żeby wziąć też obuwie do przebrania. W płaskich butach będzie Ci się zdecydowanie bardziej komfortowo poruszać na parkiecie, a da się je schować nawet do torebki.