Bądź modny!

Wakacyjne planowanie

Morze Bałtyckie, plaża
Wielkimi krokami zbliża się okres wakacyjny. Jeszcze tylko maj i niecały czerwiec, zatem dobrze by rozpocząć plany wakacyjne. A może by tak wybrać się na morze? Od dłuższego już czasu mają miejsce dysputy czy lepszy nasz Bałtyk czy też zdecydować się na plaże Adriatyku. Niełatwo odpowiedzieć na to pytanie. Zdarzyło mi się być w obu miejscach i myślę iż oba miejsca mają swoje plusy i minusy.

na plaży
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Bezsprzecznie sporą rolę w wyborze zagraniczna czy krajowa plaża mają nasze osobiste upodobania. Jeśli uwielbiamy się ”smażyć” na słońcu i generalnie jesteśmy gorącolubni lub też lubimy nurkować, nie mamy wyboru, musimy zdecydować na wyjazd za granicę.

Jeżeli z kolei interesuje nas wyjazd z rodziną nad morzem Bałtyk jest bardzo dobrym projektem. Na wczasy nad morzem naszym dzieciakom niezbędne są japonki i klapki dla dzieci do spacerowania po piasku czy przy hotelowym basenie. Rzecz jasna również konieczne są kąpielówki a także odpowiednie nakrycie głowy.

Jednakże nie jest to jedyny sposób odpoczywania. Dobrym pomysłem jest też wycieczka nad jezioro z wędką. Dzieciaki z radością nam potowarzyszą. Będzie to być może dla naszych latorośli niezła nauka cierpliwego oczekiwania na efekt. W tymże przypadku na pewno przydatne mogą być kalosze dla dzieci. Podobnie rzecz się przedstawia gdybyśmy się zdecydowali na wypad do lasu z lornetką, aparatem fotograficznym oraz atlasem zwierząt. I tam mogą się przydać naszym dzieciaczkom kaloszki czy mokasyny dla dzieci.

Dobrze zaplanowane wakacje zaplanowany urlop nasze dzieci z całą pewnością będą mile wspominać podczas zimowych wieczorów przy szklance kakao i w kapcie dziecięce.