Bądź modny!

Prywatna siłownia – dlaczego nie?

images
Jesienne miesiące to dobry okres na wykuwanie formy. Nabycie karnetu do klubu fitness jednak to naprawdę nietania sprawa. Dużo bardziej opłacalne jest urządzenie własnej siłowni w domu. O ile znajdziesz odpowiedni metraż, na przykład w garażu albo w piwnicy, opłaca się zainwestować w atlas do ćwiczeń oraz inne maszyny i cieszyć się treningiem kiedy chcesz. Bez ścisku i nielubianej muzyki.

Jaki sprzęt postawić w środku? Panom trzeba zaproponować kupno sztangi i sporej ilości wolnych ciężarów. Do takiego pakietu niezbędna będzie rzecz jasna uniwersalna ławeczka do ćwiczeń. Pamiętaj, żeby wybrać ławeczkę z funkcją moderacji stopnia nachylenia – to naprawdę przydatne. Odkryj towary producenta Kettler: produkt Kettler. Koniecznie pomyśl także o sztangielkach. W sprzedaży spotkasz je w dwóch odmianach – kup te, na które dostajesz możliwość nakładania kolejnych krążków, takie są najmocniej uniwersalne i wygodne w użyciu. Następnym kluczowym, a przy tym bardzo prostym sprzętem w twojej osobistej siłowni jest drążek, który umożliwia wymodelowanie umięśnionych pleców. Najlepiej jest umieścić go w futrynie drzwi. Popatrzmy: sztanga z obciążeniem, ławeczka do ćwiczeń, sztangielki i drążek – cały zestaw potrzebny, by budować formę. Uwaga! Pamiętaj, że treningowi musi towarzyszyć odpowiednio pomyślana dieta. Dobre menu to osiemdziesiąt procent sukcesu!

siłownia
Źródło: http://www.sport-shop.pl/

Przedstawicielki płci pięknej powinny za to postawić na atlas do ćwiczeń. Opłaca się nabyć typ uniwersalny, który ułatwia trenowanie kilku części ciała w jednym miejscu. Najlepsze typy mają urządzenie do ćwiczenia góry, dołu i środka klatki piersiowej, pleców i ud. Ćwiczenie jest bardzo bezpieczne, bo nie ma szansy, że ciężar przygniecie ćwiczącego. Paniom zalecić należy także zakup pakietu expanderów oraz paru ciężarków. W tym sklepie towary Kettler.

Nadchodzi jesienna zimnica i biegający znikają z skwerów i parków. Zła pogoda nie musi wywoływać jednak porzucenia treningu aerobowego. Rozwiązaniem jest bieżnia treningowa, którą można zamontować w osobistej siłowni i cieszyć się joggingiem nawet w najzimniejsze dni.