Bądź modny!

Grzesz z najnowszymi trendami

Biżuteria diva na letnie dni
Buty, torby, obrączki, kolczyki, łańcuszki, marynarki to rzeczy, od których nie jest wolny babski świat. W każdej ilości, bez względu na porę roku pomieszkują na nogach, ramionach, nadgarstkach i reszcie ciała wielu z nas. Wynika to po części z chęci podobania się sobie jak i ofiarowanego nam usposobienia: ot my liche stworzenia, co sezon jesteśmy kuszone i nie umiemy odmówić licznym wspaniałościom uśmiechającym się do nas ze sklepowych wystaw.

Biżuteria diva na letnie dni
Autor: Diva
Źródło: Diva
Buty, torby, pierścionki, kolczyki, łańcuszki, sweterki to przedmioty, wokół których kręci się kobiecy świat. W każdym kroju, bez względu na pogodę za oknem goszczą na nogach, rękach, palcach i innych częściach ciała wielu z nas. Wynika to po części z próżności jak i danego nam usposobienia: ot my marne istoty, co sezon jesteśmy uwodzone i nie umiemy oprzeć się licznym wspaniałościom uśmiechającym się do nas ze sklepowych witryn.

I nie ważne czy mini, midi, max czy kopertówka, miejska, XXL, na każde świecidełko znajdzie się miejsce w naszych wciąż pustych komodach I choć nie wiem jak bardzo chciałybyśmy zapełnić ich obszar, to na przekór wciąż dopomina się o więcej. Cóż poradzić na ten zew natury? Nic tylko wyposażyć się w portfel i ruszyć na kolejne łowy. Żeby nie zgłupieć w tej dżungli luksusów sklepowego świata, omówię wam kilka perełek, które są must have przyszłego sezonu.

Swetry: jak swetry to przede wszystkim swetry zara. Producent poleca grube swetry lub delikatne sweterki pasujące do spódnic. Nadal modne są te ze zwierzęcymi aplikacjami. Sweter Zara to dobrany ciuch na każdą okazję. Jeśli lubicie konkretne barwy dominujący w tym sezonie burgund powinien was oczarować. Takie są właśnie nowe torebki zara: prosty fason sprawi, że pasują do każdej stylizacji. Zawrotną karierę robią torby shooper: bardzo duże, które potrafią zmieścić nasze wszystkie cenne rzeczy. Świetnie nadają się w pracy i na weekendowych wyjazdach.

Na nogę nie ma nic lepszego niż botki mango. W zależności od tego, co kto lubi, w tym roku można wyszukiwać między skórzanymi botkami z ćwiekami a botkami z noskiem w szpic. Wśród znacznej ilości pomysłów firmy, nie jedna z nas wypatrzy coś wymarzonego dla siebie.

Całość ubioru muszą dopełniać oczywiście kolczyki. Kobieta bez kolczyków nie jest szykowna ani nie prezentuje się odpowiednio. Dlatego, szanowne panie, jeśli w waszych puzderkach nie ma nic adekwatnego, w te pędy marsz po kolczyki asos. ASOS przyozdobi każdą kobietę. Chyba nie ma takiej, która nie przepadałaby wyroby tej firmy: nausznice, z cyrkonią są niezwykle interesujące. Skupiają uwagę, dlatego są fundamentalnym wykończeniem każdego stroju, dzięki którym stanie się on jedyny w swoim rodzaju.