Bądź modny!

Tag Archive: balsam

balsam

Jak walczyć można z problemami skórnymi, takimi jak na przykład zmarszczki albo cellulit?

zabieg
Cellulit jest bardzo ciężkim przeciwnikiem do pokonania. Najczęściej pojawia się na brzuchu, udach i piersiach, czyli w takich miejscach, gdzie będzie więcej skóry. W rejonie, w którym się pojawi, powierzchnia skóry zaczyna się robić pomarszczona, a w bardziej zaawansowanych przypadkach tworzą się najróżniejsze zgrubienia i grudki. Tak naprawdę im choroba ta jest bardziej zaawansowana, tym więcej wysiłku należy włożyć w jej leczenie.

Jak radzić sobie z wrastającym zarostem oraz jak zadbać o pielęgnację brody?

zarost
Wrastający zarost to kłopot, który dotyka wielu mężczyzn. Nie da się ukryć, że kłopot ten jest niesłychanie uciążliwy, sprawia wypryski oraz podrażnienia, zaś golenie bez zacięcia się jest wręcz niemożliwe. Do tego wrastający zarost powoduje również nieestetyczny image. Jeżeli masz problem z wrastającym zarostem, niewątpliwie winieneś zadbać o parę rzeczy. Po pierwsze należy regularnie robić peeling, który efektywnie usunie martwy naskórek, a mało tego dopomaga wrośniętym włoskom wydostać się na powierzchnię.

W poszukiwaniu kosmetycznych nowości, warto pokusić się na azjatyckie kosmetyki.

Kosmetyki
Zdrowie a wraz z nim i uroda, od dłuższego czasu stały się mocno popularnymi terminami, które ciągle pojawiają się w mediach. Gdy weźmiemy pod uwagę to, jak duży nacisk kładzie się na dbanie o swoje piękno, aby jak najdłużej atrakcyjnie i młodo wyglądać, warto pomyśleć, czy troszcząc się o atrakcyjny wygląd twarzy, zdrowe, wytrzymałe włosy i paznokcie, warto stosować kosmetyki powszechnie kojarzonych i popularnych producentów, czy może poszukując czegoś lepszego, zakupić wyroby jakichś mniej reklamowanych marek, których działanie może być zaskakująco dobre.

Co powinno się znaleźć w kosmetyczce prawdziwego mężczyzny, czyli dlaczego panowie coraz większą wagę przykładają do swojego wyglądu?

Młody chłopak
Moda męska zmienia się nawet częściej niż damska. Do tej pory pierwsze skrzypce grali mężczyźni metroseksualni. Później przyszła kolej na tak zwanych drwali. Teraz coraz więcej słyszy się na temat facetów, jacy inspirują się stylem… menela. Bez względu na to, który z tych stylów reprezentują jedno jest pewne: wszyscy dbają o swój wygląd. Pragną być piękni. Czasy, kiedy jedynym męskim kosmetykiem był dezodorant w kulce dawno odeszły do lamusa. Czego nie powinno zabraknąć w kosmetyczce każdego mężczyzny? Przyjrzyjmy się temu bliżej…