Bądź modny!

Bezpieczny botoks w rękach wytrawnego znawcy

Zabieg
W dzisiejszych czasach wygląd ma ogromne znaczenie, tak jak w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Znaczne zapotrzebowanie na odmładzanie powoduje, że medycyna estetyczna proponuje coraz to lepsze strategie na odmłodzenie sylwetki. Jednym z najskuteczniejszych są zastrzyki z botoksu.

Botox
Autor: Dreamstine
Źródło: Dreamstine
Botoks czyni, że rysy stają się delikatne, a twarz wygląda parę lat młodziej. zastosowanie botoksu daje natychmiastowy efekt, lecz wypada liczyć się z ewentualnością powikłań. Botoks Warszawa w dłoniach doświadczonego znawcy jest pewny. Aplikuje się go w niedużych dawkach, działa miejscowo, nie jest wchłaniany przez system, a po paru miesiącach nie ma po nim śladu.

Jeżeli zabiegi na zmarszczki przeprowadza się w prestiżowym gabinecie, nie należy się kłopotać o efekty uboczne, ani o późniejszą mimikę. Wypada jednakże mieć na uwadze, że botoks to substancja trująca i należy to robić u sprawdzonego znawcy. Injekcje z botoksu to broń w zmaganiu ze zmarszczkami, lecz niestety jest to dosyć droga procedura. Botox ceny jest zależna od ilości spożytkowanej mieszanki, na przykład iniekcja w otoczenie kurzych łapek wynosi około 800-900 zł, a zabiegi na czoło, pomiędzy brwiami 900-1600 zł.

Zabiegi na zmarszczki nie są tanie, ale przynoszą zdumiewające rezultaty. Botoks Warszawa to jedna z najmocniejszym naturalnych toksyn, jaka w niedużych dawkach może być stosowana w neurologii, chorobach skóry i medycynie estetycznej. Wstrzykiwanie botoksu wspiera w mniej inwazyjny sposób niż operacje plastyczne likwidujące istniejące zmarszczki mimiczne. Od niedawna aplikuje się je również do uniesienia opadających kącików ust (cena ok. 400-500 zł), zmarszczek palacza nad górną wargą.

Całkowitą nowiną jest wykorzystywany botoks do leczenia zmarszczek na szyi, oraz kształtowania biustu. Przed zastosowaniem botoksu nie są konieczne żadne procedury. Wystarczy dokładny wywiad lekarski uskuteczniony na początku wizyty. Więcej na

Należy poinformować lekarza o wszelkich przyjmowanych specyfikach farmaceutycznych. Zdecydowanym przeciwwskazaniem do zabiegu jest czas ciąży i laktacji.