Bądź modny!

Bilety na samolot w 2013

samolot
Loty samolotem to nie lada gratka dla pasjonatów powietrznych wrażeń. I jest to coraz bardziej przystępna, a więc nie taka droga zabawa. Jest to również jeden z szybszych środków transportu, po który sięgają ci,którzy muszą przemieszczać się w ekspresowym tempie z miejsca na miejsce.

Szaro czerwony salomot
Autor: calflier001
Źródło: http://www.flickr.com

Aby zdobyć miejscówkę we właściwym samolocie, już nie trzeba rezerwować biletów z miesięcznym wyprzedzeniem. To już nie te czasy, kiedy istniały tylko samoloty PLL LOT. Na niebie większości miast Polski zjawiają się przewoźnicy, którzy oferują znaczącą ilość połączeń krajowych i międzynarodowych. Dużym plusem takiej sytuacji są tanie bilety lotnicze. Przewoźnicy dwoją się i troją, aby skusić klientów. A tych na jednym lotnisku jest przeważnie po kilku. Znaczna rywalizacja między przewoźnikami powoduje, że tanie loty staje się standardem.

klienci mogą się również cieszyć coraz lepszą opieką. Bilety, można zarezerwować w wybrany sposób: osobiście, przez telefon lub stronę internetową bezpośrednio od linii lotniczej. Tymi sposobami też klienci są w stanie dowiedzieć się o wszystkich opłatach, a także dokładnie poznać rozkład lotów.

Coraz więcej portali poświęconych lotom jak serwis Aero.pl, pozwala nie tylko znaleźć interesujące nas połączenia, ale także zamówić bilet. Ten sposób rezerwowania jest dostępny dla większości pasażerów. Dodatkowo strony te regularnie aktualizują propozycje poszczególnych przewoźników, dlatego też niebezpieczeństwo wydania pieniędzy biletu na lot, który się nie odbędzie, jest praktycznie żadna.

Prognozy, co do zainteresowania tym sposobem przemieszczania się w 2013 roku są zachęcające. Uruchamiane są wciąż kolejne połączenia, a nowe trasy takie jak: Warszawa-Dubaj, Łódź-Mediolan, cieszą się powodzeniem nie tylko latem. Klienci nie chcą wydawać wiele, a firmy wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom, dlatego też ceny połączeń w stosunku do przedkładanych usług są bardzo korzystne.

Trzeba mieć na uwadze, że rezerwacje wstępne na tanie latanie, sprzedawane przez linie lotnicze nie zapewnia ustalonej kwoty za bilet. Wynika to z tego, że tego rodzaju przewoźnicy mają inny układ rezerwacji niż rejsowe linie lotnicze. Trzeba, zatem wykupić bilet do podanej daty, najlepiej opłacając go kartą kredytową, co pozwala zagwarantować cenę.