Bądź modny!

Biżuteria sutasz

Komplet biżuterii Kate&Kate
Od jakiegoś czasu na topie jest biżuteria robiona ręcznie. Jest jej tak wiele rodzajów, że naprawdę jest w czym wybierać. Nieważne czy lubimy ozdoby w stylu orientalnym, hippisowskim czy może niezwykle eleganckie akcesoria, z pewnością wyszukamy coś w sam raz dla nas. W szczególności zainteresowanie ostatnimi czasy wzbudzają ozdoby, do których wykonania wykorzystuje się sutasz.

To pojęcie dość nowe. Sutasz to w odpowiedni sposób spleciony warkocz nitek, zwykle z jedwabiu. Wykorzystywany jest do zdobienia ubrań, ale również biżuterii. Wymaga oczywiście konkretnych umiejętności. To istotne, żeby każdy produkt wyglądał estetycznie i schludnie. Odstające, wystrzępione nitki, nie są tym czego oczekujemy.

Biżuteria Diva - bransolety
Autor: Diva
Źródło: Diva

Żeby sprawdzić, jaką popularnością cieszą się te produkty wystarczy wprowadzić w wyszukiwarkę internetową proste hasło „biżuteria sutasz”. Wyszukamy mnóstwo sklepów i witryn artystów mających w ofercie takiego rodzaju ozdoby. Ceny takiej biżuterii zbliżone są do cen każdej innej biżuterii wykonywanej ręcznie. To oczywiste – takiego typu rękodzieło nie należy do tanich, gdyż wymaga ogromu pracy i czasu. Jeśli jednak chcielibyśmy mieć w swojej skrzyneczce z biżuterią coś pięknego i niepowtarzalnego to biżuteria z sutaszu jest dla nas. Interesująca oferta: zobacz.

Oczywiście, zwykle nie są to same sploty nitek. Do zrobienia wisiorów, bransoletek, kolii czy kolczyków używa się też kamieni szlachetnych, akrylowych, szkiełek, korali, metali i innych materiałów zwykle dodawanych do biżuterii.

Warto poszukać czegoś dla siebie. Jesli wiemy jaki element ozdobny pragniemy kupić powinniśmy w internecie szukać konkretnie wpisując na przykład hasło „kolczyki sutasz”. Gdy chodzi o kolczyki właśnie ich główną zaletą jest to, że ważą dużo mniej niż te zrobione z metalu. Przez to te sutaszowe mogą być większe, bardziej ozdobne niż wykonane z innych tworzyw. Więcej na temat biżuterii: .

biżuteria
Autor: diva
Źródło: diva

Tak samo jest, jeśli idzie o bransoletki. Są bardzo ładne, możemy je dobrze dopasować do stroju. Wspaniale uzupełniają i ozdabiają proste stylizacje, zwracają uwagę i przyciągają wzrok. Jeżeli pragniemy wyszukać coś pasującego do nas wyszukajmy w internecie na przykład „bransoletki sutasz”, a z pewnością wynajdziemy całe mnóstwo pięknych akcesoriów.

Powinniśmy uzupełniać strój biżuterią. Można w ten sposób pokazać nasz charakter i doskonale uzupełnić nawet prosty strój.