Bądź modny!

Blizny, rozstępy, zwiotczała skóra? Na ratunek spieszy laser frakcyjny!

Blizna
Wygląda na to, iż kryzys omija bokiem branżę medycyny estetycznej. Zyskała miano najszybciej rozwijającej się w Polsce. I mimo, że zabiegi medycyny estetycznej wcale nie są tanie, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Polki szczególnie polubiły zabiegi z użyciem lasera.

Biorąc pod uwagę fakt, iż znaczna część osób nie może pozwolić sobie na długą rekonwalescencję po zabiegu chirurgicznym – najlepszym rozwiązaniem jest zabieg laserem frakcyjnym CO2.

operacje plastyczne
Autor: Hot Wife and Cuckold Wimp Husband Couple
Źródło: http://www.flickr.com

Innowacyjne lasery (tzw. frakcyjne) wyjątkowo dobrze sprawdzają się w odmładzaniu skóry twarzy i ciała. Ale laserem nie tylko odmładzamy skórę, i powodujemy, że jest świeża i piękna. Jest bardzo skuteczny w likwidacji przebarwień, naczynek, usuwanie blizn Koszalin czy rozstępów.

O czym trzeba wiedzieć przed zabiegiem? Bezpośrednio po zabiegu możliwa jest tkliwość i uczucie pieczenia. Dodatkowo, przez 1 – 3 dni może pojawić się niewielkie zbrązowienie skóry, mające związek z procesem usuwania uszkodzonych tkanek. Kilka dni po zabiegu występuje również powierzchowne złuszczenie naskórka. Wtedy powinniśmy systematycznie stosować kremy z filtrami UV. Zalecane jest stronienie od sauny, gorących kąpieli przez 5 – 7 dni oraz unikanie kąpieli słonecznych przez ok 30 dni po wizycie w salonie. Zaś czas gojenia waha się od 3-6 dni.

Gdzie szukać najlepszych miejsc do poprawy urody?
Najlepszym źródłem informacji jest oczywiście Internet. Wpisując w wyszukiwarkę poszukiwany temat np. usuwanie naczynek Kraków zobaczymy nie tylko wykaz okolicznych gabinetów, ale także strony z opiniami o danej placówce. Nie zaszkodzi też zapoznać się z opiniami pacjentów na forach internetowych lub blogach.

Zabiegi medycyny estetycznej są szczególnie ważne gdy mówimy o pacjentach, którym wady zdecydowanie przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Zwykle jest to coś, co skupia wzrok innych – szpecące blizny czy rozstępy po ciąży. Lecz „defekt” może też być niezauważalny, a posiadacza wpędzać w kompleksy. Gdy rozważa się opinie osób, które zdecydowały się, nierzadko po wielu latach, na jego usunięcie, trudno nie docenić ich ekscytacji. Ci ludzie czują że żyją! Dla zainteresowanych tematem: dane.