Bądź modny!

Ubiory piłkarskie

stroje piłkarskie
Kiedy małe dzieci biegają na lepiej lub gorzej zaaranżowanym boisku i kopią w piłkę nie jest dla nich ważne to jak są ubrane, to jakie mają buty. Najistotniejsza dla tych dzieciaków jest możliwość grania w nogę. Niektórzy chcą być jak Jerzy Dudek, a inni chcą być niczym Luis Figo. Chociaż teraz rodzice kupują już nawet dzieciom komplety piłkarskie. Taki komplet, to koszulka i spodenki. Resztę np. getry czy buty musimy kupić oddzielnie. Kupno kompletu piłkarskiego nie jest drogi. Możemy kupić taki stój już za sto złotych, często jak dobrze poszukamy znajdziemy tańsze opcje.

stroje piłkarskie
Autor: Ver en vivo En Directo
Źródło: http://www.flickr.com
W szkolnych drużynach piłkarskich często dyrektor jest sponsorem i to on kupuje uczniom komplety piłkarskie. To sprawia, że każda drużyna szkolna się wyróżnia, ma swoje barwy. Dorośli tez mogą sobie sprawić komplet piłkarski. Osoby dorosłe mogą zamówić sobie nawet przez Internet strój, jak na przykład w tym miejscu – komplety piłkarskie. W dodatku możemy wysłać konkretne informacje dotyczące naszej indywidualnej koncepcji stroju. Dziś każdy może zostać piłkarzem amatorem i wyglądać niczym profesjonalny futbolista.

CO UBRAĆ DO GRY

stroje piłkarskie
Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com

W chwili, gdy włączamy transmisje meczu i widzimy wybiegających na boisko piłkarzy czy to zagranicznych czy też polskich klubów zachwycamy się ich strojami. Komplety piłkarskie profesjonalnych graczy są stworzone ze świetnego materiału. Dziś kibice mogą kupić sobie oryginalny strój, jaki noszą zawodnicy ukochanej drużyny, ale muszą sporo zapłacić, ceny zaczynają się od kilkuset złotych. Często też, kiedy oglądamy mecze widzimy, jak piłkarze po końcowym gwizdku zdejmują koszulki i rzucają nimi do kibiców, zamiast wymienić się z zawodnikiem z przeciwnej drużyny. Gdy koszulka trafia na trybuny zaczyna się walka o przepoconą koszulkę piłkarza. Dla ludzi nielubiących piłki nożne sytuacja dość kuriozalna, ale dla wiernych kibiców piłki nożnej ogromna radość z posiadania ta cennego pomeczowego trofeum. Często też ludzie kupują koszulki swoich ukochanych klubów, po to by zdobyć na niej autografy wszystkich zawodników. Tak, więc część strojów piłkarskich jest do zbierania autografów zamiast do biegania po boisku za piłką. Wiele drużyn wypuściło na rynek komplety piłkarskie z myślą o płci pięknej. Kobiety nie muszą już korzystać z niedopasowanych męskich koszulek, a mogą kupić ładne longslevy, których rozmiarówka w końcu jest stworzona z myślą o nich.