Bądź modny!

Bokserki – bielizna zazwyczaj wybierana przez mężczyzn. Czemu?

Muskularny mężczyzna
Wielu postaciom (a głównie kobietom) wydaje się, iż wybór bielizny dla mężczyzny to pestka. Tej części garderoby się nie widzi, ponieważ zwykle zakryta jest ubraniami. To nie zmienia jakkolwiek faktu, iż każdy człowiek powinien czuć się w tej części garderoby wygodnie.

Mężczyzna
Autor: www.audio-luci-store.it
Źródło: http://www.flickr.com
Najmilej przez Panów z tej w najwyższym stopniu intymnej części szafy wybierane są bokserki i szorty. Majtki oraz stringi nie są częstą opcją, bo nie przedstawiają się zawsze na postawie porządnie, a tymczasem dla każdego istotna jest należyta aparycja. Selekcja dobrego typu zależy też od stylu życia i osobistych zapotrzebowań. W innych szortach będzie poprawnie czuł się businessman w garniturze, zaś w innych sportowiec prowadzący żywy tryb życia. Dla większego komfortu noszenia można zdecydować się na bokserki bezszwowe, jakie umożliwiają wspaniały komfort użytkowania, nie czuć ich zupełnie na sobie. Nie podrażniają również cery, w następstwie tego będą odpowiednim asortymentem dla osób z delikatną skórą. Producenci na rynek wypuścili dodatkowo warianty wyposażone w mikrowłókna z jonami srebra, które mają za zadanie osłabianie bakterii (zobacz tu). Mężczyźni w trwałym ruchu będą spełnieni z ostatnich nowinek, bowiem przystępne są szorty termoaktywne i outdoorowe, zapewniające odprowadzanie potu od cery do warstwy zewnętrznej. Jak wiemy, jest to ważny element, gdyż nikt nie chce nabawić się schorzeń intymnych. W zależności już od stylu i wymagań można znaleźć bieliznę z krótkimi czy też dłuższymi nogawkami, odmian kolorystycznych jest tak sporo, że nikt nie powinien posiadać problemu z doborem odpowiedniego modelu dla siebie. Firmy, jakie są warte polecenia to niezmiennie od wielu lat Atlantic, Calvin Klein i Henderson. Wartości wahają się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych, całość uzależniona jest do materiału wykonania.

para
Autor: pasiv/agresiv
Źródło: http://www.flickr.com
W szeregu przypadków Panowie nie zdają sobie sprawy jak ważny jest stosowny wybór bielizny. Bokserki czy szorty są wspaniałym pomysłem na upominek dla lubego – bokserki. Zapewnią lepsze nastawienie już od momentu ich przyodziania a także pozwolą się poczuć w pełni wygodnie.