Bądź modny!

Tag Archive: broda

broda

Preparaty dla przedstawicieli płci brzydszej – co musisz o nich wiedzieć

mężczyzna
Dzisiejszy mężczyzna to mężczyzna dbający o siebie. Dziś do sklepów z kosmetykami chodzą nie tylko kobiety, ale również panowie. To ważne, bo w końcu mężczyźni mają ochotę o siebie zadbać. Dlatego są produkowane męskie kosmetyki, które okazują się ulubieńcami wielu mężczyzn.

Właściwe akcesoria do golenia dla każdego mężczyzny

maszynka do golenia
Panowie muszą robić dużo żeby ich twarze faktycznie dobrze się prezentowały. Chociaż oczywiście nie wszyscy mężczyźni wiedzą, co takiego powinni robić. Chodzi tu zwłaszcza o dbanie o zarost. Niektórym mężczyznom zdaje się, że maszynki do golenia powinni stosować raz od święta, kiedy ich zarost będzie niezbyt fajnie wyglądać. Ale, jeżeli mają oni takie podejście, to najlepiej by, co trzy dni po prostu golili buzię. Nie ma sensu zapuszczać brody albo wąsów, gdy brakuje chęci by o nie zadbać.

Teraźniejsi panowie zwracają coraz to większą atencję na własny wygląd

mężczyzna
Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach wizerunek ma niesłychanie duże znaczenie tak samo dla pań, jak i panów. Panowie zwracają coraz większą atencję na to, w jaki sposób się noszą i poświęcają temu więcej czasu. Bez dwóch zdań jest to efektem pojawiających się trendów, jakie znacznie wpisały się w upodobania współczesnych mężczyzn. Obecny kult silnej, męskiej postawy, zadbanego zarostu i casualowego stylu jest lubiany nie jedynie przez kobiety.

Męski zarost – jakie trendy są dziś najmodniejsze i jak o niego skutecznie zadbać?

Brodacz
Mężczyźni starają się dziś troszczyć się o swój wygląd. Jest to całkowicie normalnie i coraz więcej mężczyzn regularnie uczęszcza do kosmetyczek lub korzysta z dobrodziejstw salonów medycyny estetycznej. Bardzo duże znaczenie w męskim wyglądzie ma rzecz jasna zarost. Warto o niego zadbać tak, żeby prezentował się schludnie oraz estetycznie. Dziś niezwykle modne są różnego rodzaju brody i wąsy. Po latach popularności gładko ogolonej twarzy rządzą mężczyźni posiadający zarost. Jak w takim razie o niego zadbać?