Bądź modny!

Tag Archive: broda

broda

Preparaty dla przedstawicieli płci brzydszej – co musisz o nich wiedzieć

mężczyzna
Dzisiejszy mężczyzna to mężczyzna zadbany. W dzisiejszych czasach do sklepów z kosmetykami przychodzą nie jedynie panie, ale też panowie. To ważne, bo wreszcie mężczyźni mają ochotę zacząć o siebie dbać. Z tego powodu są tworzone męskie kosmetyki, które stają się ulubieńcami wielu mężczyzn.

Właściwe akcesoria do golenia dla każdego mężczyzny

maszynka do golenia
Panowie powinni robić dużo żeby ich twarze faktycznie świetnie się prezentowały. Chociaż jak wiadomo nie wszyscy mężczyźni wiedzą, co takiego mają robić. Chodzi tu zwłaszcza o dbanie o zarost. Niektórym panom wydaje się, że maszynki do golenia powinni stosować raz na jakiś czas, gdy ich zarost będzie niezbyt fajnie wyglądać. Jednak, gdy posiadają oni takie podejście, to najsensowniej żeby, co 3 dni po prostu golili buzię. Nie ma sensu bawić się w zapuszczanie brody czy wąsów, gdy nie mamy ochoty o nie dbać.

Teraźniejsi panowie zwracają coraz to większą atencję na własny wygląd

mężczyzna
Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach wizerunek ma niesłychanie duże znaczenie tak samo dla pań, jak i panów. Panowie zwracają coraz większą atencję na to, w jaki sposób się noszą i poświęcają temu więcej czasu. Bez dwóch zdań jest to efektem pojawiających się trendów, jakie znacznie wpisały się w upodobania współczesnych mężczyzn. Obecny kult silnej, męskiej postawy, zadbanego zarostu i casualowego stylu jest lubiany nie jedynie przez kobiety.

Męski zarost – jakie trendy są dziś najmodniejsze i jak o niego skutecznie zadbać?

Brodacz
Mężczyźni starają się dziś troszczyć się o swój wygląd. Jest to całkowicie normalnie i coraz więcej mężczyzn regularnie uczęszcza do kosmetyczek lub korzysta z dobrodziejstw salonów medycyny estetycznej. Bardzo duże znaczenie w męskim wyglądzie ma rzecz jasna zarost. Warto o niego zadbać tak, żeby prezentował się schludnie oraz estetycznie. Dziś niezwykle modne są różnego rodzaju brody i wąsy. Po latach popularności gładko ogolonej twarzy rządzą mężczyźni posiadający zarost. Jak w takim razie o niego zadbać?