Bądź modny!

Centrum wypoczynkowy Bieszczady

Polańczyk - Bieszczady
Bieszczady to coś dużo więcej aniżeli niewielki skrawek Wschodnich Karpat w Polsce. Warto więc poddając się czarowi tych magicznych gór wolności wybrać się w Bieszczady. Osobliwością Bieszczadów są hale, inaczej łąki położone wyżej górnej granicy drzew, na wysokości około 1100 m. Pokrywa je wyjątkowo bujna flora porównywalna w wyglądzie do alpejskiej. Przepiękne bieszczadzkie okolice, zachwycająca przyroda, kryniczne górskie powietrze, dodatkowo cisza i równowaga z dala od miejskiego gwaru zapewniają idealny relaks i chwile zapomnienia w nieziemskim środowisku nieskalanej bieszczadzkiej przyrody.

wodospad - Bieszczady
Autor: Pawel
Źródło: http://www.flickr.com
Niezwykle obfita i nienaruszona przez ludzi natura, charakterystyczna dla Bieszczad, zapiera dech w piersiach i pozostawia niezapomniane odczucia. Czyste otoczenie i wyjątkowy mikroklimat to kolejne nieodparte atuty tamtego miejsca. Niewielkie odległości od szczytów i hal uatrakcyjniają wypoczynek, a czyste powietrze ma uzdrawiający wpływ na polepszenie stanu zdrowia. Po męczących spacerach jest możliwość się zrelaksować w Ośrodku Wypoczynkowym. Można odnaleźć tu ciszę, spokój, posłuchać szmeru lasu i świergotu ptaków i faktycznie świetnie odpocząć. Każdy kto do nas chociaż raz przyjedzie, na bardzo długo zostanie zauroczony tym miejscem. Przepiękne krajobrazy, dzika przyroda, czyste górskie powietrze, dodatkowo cisza i spokój z daleka od miejskiego zgiełku zapewnią najlepszy odpoczynek i momenty zapomnienia w rajskim środowisku nietkniętej bieszczadzkiej przyrody sprawdź ofertę http://www.zielonapolana.com.pl/domki.php.

Piękne okolice okalające ośrodek wypoczynkowy Zielona Polana, smaczna kuchnia, spowodują, że każdy moment spędzony w Bieszczadach będzie pretekstem do relaksu i wypoczynku. Bieszczady mają w sobie coś starego, coś zamierzchłego, jakby należały do ubiegłej epoki. Niezależnie od pory roku Bieszczady dostarczają niezapomnianych wrażeń i różnego rodzaju atrakcji. Sezon na przyjazd w góry najlepiej wybierać wedle indywidualnych upodobań i sprawności. Którejkolwiek pory byśmy nie wybrali powitają nas wspaniałe widoki i czyste górskie powietrze.