Bądź modny!

Ciepła piżama na chłodne wieczory

Lookbook marki Gotzburg
Powoli odchodzi w zapomnienie pora przyjemnego ciepła i zwiewnych ciuszków. Wkrótce przyjdą nieuchronne chłody, a wraz z nimi długie jesienno- zimowe wieczory i zimne noce. Pora więc już pomyśleć o wyborze adekwatnej do pory roku piżamy, w którą można będzie się ubrać i przysiąść w zacisznym kącie kanapy. Wśród różnorodnych wzorów odzieży do spania, można wyłowić dla siebie coś, co będzie odpowiednio przytulne i przyjemne.

Ciekawą kolekcję piżam dla dla stroniących od chłodu pań zaproponował na sezon jesienno – zimowy sklep Oysho. W sklepach firmowych na uwagę zasługują zwłaszcza cieplutkie koszule nocne oraz spodnie i koszulki z sympatycznymi wzorami zwierzęcymi..

Oprócz serii z ciekawymi aplikacjami przedstawiającymi żółwie, zebry, psy czy owce, w kolekcji Oysho znajduje się dobry wybór ciepłych piżam polarowych o delikatnych pastelowych odcieniach. A na piżamę w bardzo zimne wieczory można jeszcze narzucić ciepły szlafrok. Żadna zima nie będzie straszna, jeśli na półce będzie czekał polarowy szlafrok z kapturem i uszami króliczka. No chyba, że ktoś woli prostsze formy i zadowoli go przyjemnie miękki w dotyku szlafrok z teksturą. Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Nawet dla tych, którzy lubią wzorki zamiast gładkich powierzchni, Oysho proponuje polarowy szlafroczek w lamparcie cętki lub grochy. Przyjemne w dotyku materiały, z których uszyta jest kolekcja, zachęcają do posiadania jej na własność

piżamy w style=Do zestawu na zimne wieczory dorzucić także można ciepłe kapcie dziecięce lub botki domowe. Wśród botków, w firmowych sklepach Oysho (odwiedź: odnajdzie się takie z filuternymi pomponikami oraz botki o kształcie głowy żyrafy. Jeśli długie botki okażą się zbyt ciepłe, do wyboru są jeszcze kapcie Minnie, małpki lub chodaki z jamnikiem. Natomiast dla klasyków obuwia domowego jest cały cały zestaw wygodnych kapci z weluru, frotte, a nawet wełny. Pastelowe kolory obuwia domowego przywodzą na myśl przytulne wnętrza mieszkań, gdzie czeka na nas zaciszny spokój.

Nie byłoby pełni obrazu zimowego wieczoru w zaciszu domowym bez puchatego koca i ulubionej kanapy. Przytulne puchate kocyki, miękkie kapcie i przytulna piżama plus szlafrok, to już prawie cały zestaw niezbędny do przetrwania długiego jesienno – zimowego okresu. A gdyby jeszcze znalazła się gorącą herbatę, a na stoliku leżała ciekawa powieść ulubionego autora, zima mogłaby trwać cały rok. Z niewielką przerwą na krótkie lato. Antrakt ten wykorzystać będzie można na zajrzenie do sklepu i nabycie czegoś z nowej kolekcji ciepłych piżam, kapci i szlafroków na następne zimne wieczory. Dla odmiany zamiast botków z żyrafą może wybierzemy kapcie małpki. Albo też całkiem nowe wzory skłonią nas do zakupu.