Bądź modny!

Co spędza sen z oczu pannie młode

kobieta w sukni ślubnej stojąca przed budynkiem
Dzień ślubu to bezsprzecznie jedna z najważniejszych chwil w naszym życiu, dlatego coraz więcej osób przygotowuje się do niego, biorąc pod uwagę najdrobniejsze detale. W Polsce można wybrać się na profesjonalne targi ślubne, działa wiele firm eventowych, które zorganizują za nas tę niezwykłą uroczystość, spełniając najwymyślniejsze życzenia klientów. Fotografie coraz rzadziej robi wujek Heniek – zastępuje go profesjonalny fotograf, który przeprowadza stylizowane sesje fotograficzne w plenerze.

kobieta w sukni ślubnej
Autor: Charlie Marshall
Źródło: http://www.flickr.com
Restauracje oferują wykwintne menu, a didżeje zabawiają weselnych gości w stylu lat 60. czy 80. Firmy florystyczne dobierają kwiaty nie tylko dla panny młodej, ale również do kościoła, sali weselnej czy samochodu. O fryzurę panny młodej zadba fryzjerka, a wizażystka zrobi jej profesjonalny makijaż, który przetrwa do późnych godzin wieczornych. Jedynym szczegółem, który pozostaje do indywidualnego wyboru i spędza sen z powiek każdej pannie młodej jest suknia ślubna – do znalezienia na dobrana suknia ślubna ma wyrażać styl i osobowość kobiety i sprawić, że będzie wyglądała najpiękniej w ten wyjątkowy dzień. Ma eksponować atuty jej urody i rzucać się w oczy na tle innych – po prostu ma być suknią z naszych marzeń. Pomocny w doborze sukni okaże się profesjonalny salon specjalizujący się w modzie ślubnej. Jeśli jesteśmy mieszkańcami np. Lublina lub jego okolic, warto wrzucić w gogle w różnych kombinacjach frazy: suknie ślubne lublin, salon sukien ślubnych lublin – nie są ważne w tym wypadkumałe lub duże litery, istotniejsze są różne wersje fraz po to, by gruntownie przeszukać Sieć. Przeczytajmy również wpisy na ten temat na forach internetowych lub zakazaneprezenty po prostu popytajmy znajomych. W wybranym przez nas salonie skontrolujmy jakość obsługi, sposób ekspozycję sukien, liczbę przymiarek i jakość materiałów. Warto przejrzeć katalogi z modą ślubnąi wspólnie ze projektantem rozważyć, czy ten krój będzie uzewnętrznieniem naszego stylu. Szczegółowo o rzeczach istotnych w przygotowaniach do wesela lub ślubu na: .

Decydując się na określony krój sukni, oceńmy, jaki mamy rodzaj figury – tylko osoby o nienagannych kształtach i stosunkowo smukłe mogą sobie pozwolić na suknię w typie syreny lub – więcej szczegółów – princessy. Kobiety szczupłe, lecz niewysokie dobrze prezentują się w sukni klasycznej (spódnica i gorset), panie z lekką nadwagą lepiej zaprezentują się w typie empire, a niskie i krągłe – w typie sukni w kształcie litery A (z zaszewkami rozchodzącymi się w dół) lub typie prostym, szytym z lejących się, opływowych tkanin.

Dobierzmy suknię również do pory roku planowanego ślubu, jednak najistotniejsze jest to, że mamy czuć się w niej wygodnie i olśniewająco. Bo nawet najbardziej ekskluzywna suknia, jeśli do nas nie pasuje i niewygodna, może zepsuć humor panny młodej w ten wyjątkowy dzień.