Bądź modny!

Ubierz się modnie w 2013.

images
Zbliżający się sezon to czas modowych szaleństw. Warto jednak popatrzeć wśród już posiadanych dodatków, ponieważ moda oprócz tego, że jest zmienna, czerpie także z tego, co poznane i sprawdzone. Tak będzie najpewniej i w tym roku. Łaskami nieprzerwanie będą cieszyć się roślinne motywy, występujące często na bluzkach. Poza nimi można zacząć wypatrywać na sklepowych pułkach wszystkiego, co ma na sobie geometryczne wzory.

Dopełnieniem posiadających aplikacje ciuchów, są wypełnione cekinami dodatki. To zapowiedź widocznego już na ulicach większych miast stylu militarnego: ciężkie koszule to druga strona bardzo zwiewnych sukienek. Do tego możemy dodać ciemne kurtki, trampki na obcasach i już mamy styl rodem wideoklipów Madonny. A będzie, w czym wybierać.

Dla kobiet lubiących podkreślać swój seksapile mamy neonowe akcenty. Żywe kolory idealnie będą pasowały przy każdej porze roku. Z tym zestawić koronkowe tkaniny, i już mamy 100% kobietę.

Jeśli wspominamy ciepłe pory roku, nie zapominajmy o chroniących i ładnie wyglądających jednocześnie ciemnych okularach. Bez względu na kształt nie tylko ochronią nasze oczy przed zgubnym wpływem promieni słonecznych, ale przede wszystkim będą stanowiły świetne uzupełnienie naszego wyglądu i dodadzą nam trochę tajemniczości.

Autor: RESERVED

Wśród modowych wiadomości nie może zabraknąć miejsca na sukienki ślubne. Klasyczna elegancja wraca do łask. Która kobieta nie chce do ołtarza mając na głowie falujący welon lub też spływający po podłodze kościoła metrowy tren? Nawet, jeśli nie jest to marzenie każdej z nas, to te, które o tym śnią mają możliwość spełnić swój sen w rzeczywistości, bowiem takie właśnie suknie przygotowują dla nas butiki. Do tego rzecz jasna bucik na wysokim obcasie i mamy już wystrojoną pannę młodą.

Wiosenne stylizacje 2014 zapowiadają się interesująco. Z pewnością wśród tylu rozmaitości każda kobieta wyszuka dla siebie coś fascynującego, w czym prezentuje się rewelacyjnie.