Bądź modny!

Czego nie może zabraknąć w kobiecej torebce

Torba
Poniektórzy twierdzą, iż można w niej znaleźć wszystko, począwszy od śrubokrętu po czarną dziurę. Jednak każda dama wie, iż nic nie znalazło się tam bez konieczności. W ten sposób wyposażone bywają torebki damskie a także plecaki damskie. W tym artykule podpowiemy paniom, co jeszcze nieodzownie powinny mieć zawsze w torebce.

odwiedź witrynę
Autor: KOBO Professional
Źródło: KOBO Professional
Prócz oczywistości w rodzaju: portfel, dokumenty, telefon, w damskiej torebce zabraknąć nie może; pomadki – oczywiście w najmodniejszym kolorze. To właśnie szminki i błyszczyki sprawiają, iż każda pani może wyróżnić się spośród innych. Pomalowane usta pomogą także podnieść pewność siebie, oprócz tego gros produkowanych współcześnie szminek ochrania usta przed szkodliwymi promieniami słońca, grzebień bądź szczotka do włosów – by w każdych warunkach być w stanie przyczesać nieokiełznane kosmyki i wyglądać schludnie, pieniądze – które się mogą przydać na jakieś nieprzewidziane wydatki (przykładowo na taryfę czy inne nieprzewidziane sprawy

Gotówka, nie karta debetowa, sprawdzi się tutaj dobrze, podpaski albo tampony – nawet gdy o naszym cyklu miesiączkowym wiemy wszystko, i zdaje nam się że natura nie jest w stanie nas niczym zdumieć, warto pomyśleć o włożeniu do torebeczki tamponu albo podpaski. Nie zajmują wiele przestrzeni, lekarstwa przeciwbólowe – bólu na ogół przewidzieć nie możemy. Jednak można się na niego przygotować. Dobrze jest mieć w torebce coś, co wspomoże nas podczas ataku migreny, chusteczki nawilżane – dobrze jest posiadać ich niewielką paczuszkę w torebce. Przydadzą się przykładowo do zmycia makijażu, a nawet zdołają zastąpić papier toaletowy lub wyczyścić nasze buciki.

Pokrowiec
Autor: media.digest
Źródło: http://www.flickr.com
Taka malutka rzecz do misji specjalnych, pończochy – w razie niespodzianego „oczka” w drodze na rozmowę z przyszłym pracodawcą nie popadniemy w histerię, parasol – czasami przydaje się nawet pomimo optymistycznych zapowiedzi pogodynki w TV, okulary przeciwsłoneczne – które skutecznie ochronią nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Na rynku dostępne są eleganckie pokrowce damskie, które zabezpieczą nasze szkła przed stłuczeniem, kontakt w razie wypadku – najlepiej na oddzielnej kartce, ukryty w portfelu (kliknij tutaj). Poza danymi osoby, którą należy powiadomić jeżeli nam coś się wydarzy, najlepiej zanotować również swoją grupę krwi. W sytuacji kryzysowej liczy się każda minuta.