Bądź modny!

Czy wiecie w jakie miejsce najrozsądniej polecieć na ekscytujące wakacje?

Indie
Późne wypady zazwyczaj przynoszą chwilę wytchnienia od letnich tłumów i odciążają domowy budżet. W Europie jesień jest ostatnią szansą, by złapać odrobinę słońca i załapać się na kąpiel w morzu, jednak Azjaci o tej porze dopiero cieszą się napływającą falą turystów. Najchętniej odwiedzanymi krajami przez Polaków stały się Tajlandia i Indie. Indie to kraj niezwykły.

eccotravel

Brudny i zatłoczony, przepełniony widocznym na każdym kroku ubóstwem i nieładem. Indie to miejsce, w którym intensywne zapachy przypraw mieszają się z zapachem kadzideł, a nieustający dźwięk klaksonów i niezliczonych tłumów staje się po pewnym czasie melodią dla zmysłów. To miejsce, które otwiera oczy i uświadamia, jak ogromne szczęście mamy w życiu i jak wiele wdzięczności powinniśmy czuć, za to, kim jesteśmy i czego w życiu doświadczyliśmy.

Wakacje w Indiach to mieszanka kultur, energetycznych barw, smaków i aromatów, którą albo się pokocha, albo… Zobacz więcej. Last minute Tajlandia z z sezonu na sezon zrzesza sobie coraz większą liczbę miłośników Azji. Ten kraj to jej pigułka, autentyczna perełka. Turystów zauroczą tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Do tego kuszą niskie ceny i fantastyczna atmosfera. Kto raz odwiedzi Tajlandię będzie marzył, żeby tu wracać. Sprawdź ofertę: http://eccotravel.eu/tajlandia/.
Ewidentnie atrakcją jesiennych wakacji są niższe ceny. Powakacyjne obniżki i promocje to okazja, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o odległych zakątkach, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży oferują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute oraz last minute egzotyka. W opcji first minute, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jednak bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute.

papuga
Autor: unbekannt270
Źródło: http://www.flickr.com

Im później zdecydujemy się na wyjazd, tym większą zniżkę otrzymamy. Na dzień przed urlopem może trafić się nam wycieczka przeceniona nawet o 50 procent. Zakładając, że jesteśmy zdecydowani, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie wiedząc do końca, czy znajdzie się tani bilet. O kilka procent tańsze są przeważnie wycieczki sprzedawane w sieci, ponieważ nie trzeba płacić za pośrednictwo agenta.