Bądź modny!

Depilacja laserem – rewolucja w świecie kosmetyki. Ważne informacje, które trzeba wiedzieć

Zimą pamiętaj o depilacji
Estetyczny wizerunek jest najważniejszym powodem, jaki skłania sporo pań do zastosowania zabiegów mających zredukować dodatkowe włosy z ciała. Powodem takich problemów niekiedy jest nadwyżka męskich hormonów.

Depilacja bikini wlicza się do wspomnianych zabiegów. Polega na stałym usunięciu włosów. Laser, który jest stosowany wnika w mieszek włosowy, dzięki temu cebulka nie odrasta i usuwa wzrost zbędnego owłosienia. By zabieg był skuteczny, powiela się go parokrotnie, ponieważ niektóre miejsca potrzebują kilku „ataków laserem”. Sam zabieg jest pewny, niemniej musi być poprowadzony przez profesjonalistę z odpowiednim urządzeniem. Główną kwestią jest, aby przed zabiegiem nie opalać się, a po zabiegu nie wystawiać skóry na promienie słoneczne czy solarium przez trzydzieści dni. Kluczową uwagą jest fakt, iż kobiety chodzące systematycznie na solarium nie mogą używać takiej depilacji. Sporo pań obawia się prezentowanej depilacji z przyczyny bólu. Jest to rzecz bardzo indywidualna.
Autor: DER-MED

Jedne osoby twierdzą, że jest zupełnie bezbolesna, natomiast inne bardzo źle reagują na depilację. Każdy posiada inny próg bólowy i inne unerwienie ciała, tym samym nie należy zrażać się tymi informacjami. Niektóre klientki uskarżają się na zarumienienia lub przebarwienia na cerze po użyciu depilacji laserowej. Otóż wymienione reakcje są czymś naturalnym i po paru tygodniach – w przypadku bardzo delikatnej cery – przemijają. Trzeba pamiętać, iż jest to zabieg z zastosowaniem lasera. Jednakże nie należy lękać się ewentualnych następstw ubocznych. Do tej pory omawiany zabieg jest najlepszą metodą w walce z niepotrzebnym owłosieniem, a efekty, jakie się osiąga przekonują coraz więcej kobiet. Czytaj także .

W świecie kosmetyków obecnie robi sukces light sheer Warszawa. To supernowoczesny laser, który usuwa niepotrzebne włoski i co najważniejsze – bez bólu. Jego technika nie wywołuje też odbarwień na skórze i jest zupełnie bezpieczna. Laser jest dopuszczony i honorowany na całym świecie, dlatego bez kłopotu można go używać w okolicach takich jak twarz. Jego praca polega na skutecznym uszkodzeniu włosa tym samym nie ma zdolności odrastania i regeneracji. To przełom w dziedzinie kosmetologii i olbrzymia pomoc dla kobiet, jakie mają kłopoty ze zbędnym owłosieniem.
Autor beautymed.com.pl