Bądź modny!

Tag Archive: dermatologia

dermatologia

Porada na zimę – usunąć przebarwienia

palomar
Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.

Ostempluj swoje zmarszczki

peeling
Spowolnić proces starzenia się skóry wokół tak delikatnych obszarów, jak oczy czy usta to prawdziwe wyzwanie dla specjalistów medycyny estetycznej. Centrum WellDerm jako pierwsze w Polsce wprowadziło zabieg „stemplowania”, który bezinwazyjnie i skutecznie wygładza zmarszczki. Rewitalizacja twarzy w kilka zabiegów!

dermatologia poprawiająca wygląd skóry Koszalin

ABC zabiegów wolumetrycznych
Dermatologia estetyczna jest względnie nową sferą. Wypełnia przerwę pomiędzy chirurgią plastyczną i kosmetyką. Proponuje nam cały cykl nieinwazyjnych zabiegów poprawiających wizerunek skóry i powstrzymujących proces starzenia.Dermatologia estetyczna Koszalin, w przeciwieństwie do odmiennych specjalności dermatologicznych, nie zajmuje się leczeniem chorób. Polega ona na nadawaniu zdrowej skórze w wyższym stopniu ładnego wyglądu, zgodnego z obowiązującymi trendami społecznymi i przewidywaniami pacjentów.

Kiedy stosuje się dermatologia estetyczna?

dziewczyna
Lustereczko, powiedz przecie… Ilu z nas nie zadało sobie tego typu pytania stając przed lustrem? Nawet jeśli wypowiadamy te słowa z przymrużeniem oka to jest w nich ziarno prawdy. No cóż, czy chcemy tego, czy nie, aparycja jest dość istotny i warunkuje wiele rzeczy. Nie mówimy tu o kanonach piękna, do których niektórzy bezsensownie dążą, ale o pewnych elementach w aparycji, które nas irytują i chcielibyśmy je odmienić. Z takimi właśnie wyzwaniami zmaga się dermatolog estetyczny.

Doskonałe zabiegi chirurgii estetycznej

chirurgia estetyczna
Medycyna estetyczna to obecnie najprędzej kształtująca się sfera medycyny. Jest zakresem medycyny przeznaczoną absolutnie i jedynie poprawie wyglądu, oraz opóźnienia efektów starzenia. Medycyna estetyczna używa wszechstronnie informacje z zakresu wielu specjalności. Lekarze korzystają z technologii zabiegowych niedużo inwazyjnych posługując się tylko farmaceutykami, urządzeniami i metodami zatwierdzonymi przez lekarskie towarzystwa naukowe.

Godne powitanie nowego roku

images
Masz już plany na Sylwestra? Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na szaloną noc w klubie, koncert na otwartym powietrzu, czy skromną domową imprezę w gronie najbliższych, powinnaś już dziś pomyśleć o tym, jak dobrze wyglądać w tę niezwykłą noc. Zamiast tygodni już wkrótce będziemy odliczać dni, więc warto poznać możliwości, jakie daje medycyna estetyczna.