Bądź modny!

Dowiedz się więcej o swoim lekarzu

Szczepienie przeciwko grypie
Szczepienie przeciwko grypie
Autor: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.
W naszym kraju cały czas narzeka się na służbę zdrowia. To smutne, ale, prawda jest taka, że jest niejeden powód. Ogromne kolejki, przemęczeni lekarze, wiecznie niesympatyczne pielęgniarki – to standard rodzimych szpitali i poradni. Naturalnie możemy uniknąć tego typu sytuacji, kiedy zdecydujemy się na niepubliczną opiekę medyczną, lecz to wiąże się z dodatkowymi, sporymi nakładami pieniężnymi. To bardzo przykre, ale nie widać w przyszłości szans na odmiany i zostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość, albo płacić za każdą wizytę.

By możliwie ograniczyć nieprzyjemności trzeba wiedzieć, jakie opinie ma lekarz, do którego chcemy się zapisać. Dobrze jest pytać bliskich. Na pewno nam doradzą, będziemy mogli porozmawiać o spotkaniu i o zachowaniu lekarza. Opinie o lekarzach są różnorodne, bywa że niezgodne ze sobą, ale wysokiej klasy lekarza docenią wszyscy.

Rankinglekarzy.pl - opinie o lekarzach
Źródło: Rankinglekarzy.pl

kolejnym źródłem wiadomości jest internet. funkcjonuje wiele serwisów gromadzących oceny przychodni. Poczytajmy je, nim zapiszemy się na badania, wpisując w Google różne zapytania”polecany stomatolog”, „warszawa proktolog”, „dobry ginekolog”. Jeżeli cokolwiek jest wybitnie złe w którejś przychodni, na pewno się o tym przekonamy. Ludzie z chęcią dzielą się własnym zdaniem, w szczególności gdy zostali potraktowani bardzo dobrze albo wręcz odwrotnie.

Specjaliści sami zazwyczaj zapoznają się z ocenami swojej pracy. Część z nich bierze sobie do serca zdanie pacjentów i zmienia swoje działania, co ma odzwierciedlenie w ocenach. Zwróćmy więc uwagę na daty wpisów. Jakiś odsetek lekarzy jednak nie wykona takich działań i tych powinniśmy unikać. Przykład kilku polecanych lekarzy:- Joanna Worożbit- Bohdan Pawlicki – urolog – łącze — Andrzej Sankowski – chirurg plastyczny

Zdrowie to osobisty i drażliwy temat, więc podejście lekarza jest bardzo istotne. Sprawdźmy dobrze opinie o lekarzach, u których chcielibyśmy się leczyć. Tym sposobem możemy uciec od nieprzyjemności.