Bądź modny!

Modne sukienki na wiosnę

images
Panie od zawsze dążyły do tego, aby wyglądać perfekcyjnie. Wybór stosownego ubrania to zawiła rzecz. Wymaga od nas wiedzy zwłaszcza o sobie. Musimy wiedzieć, co trzeba maskować, a co podkreślać. Stylizacja to nie jest błahy temat, lecz wystarczy poznać parę łatwych zasad. W stylizacji ważna jest równowaga. Jeśli jest szeroki dół, to będzie przylegająca góra. I odwrotnie.

Podkreślajmy talię, gdyż jest ona bardzo kobiecym atrybutem. Jeśli nie jesteśmy w stanie pochwalić się talią osy, w każdym wypadku jesteśmy w stanie poradzić sobie za pomocą paska. Jeśli musimy wyglądać rzeczywiście kobieco i wyjątkowo, to wybierzmy sukienki top secret! Nie ma lepszej możliwości, by kusić swoją figurą. Dla każdej z kobiet wyszuka się właściwy krój. Każdy sklep top secret ma w ofercie mnóstwo fasonów i wzorów, z jakich możemy skorzystać.

Zazwyczaj wiosną i latem możemy eksponować swoje mocne punkty, zakładając właśnie sukienkę. Wystarczy tylko wiedzieć, na którą możemy sobie pozwolić. Jeżeli pragniemy wyglądać uwodzicielsko, wybierzmy dobrany fason, który uwydatni nasze kobiece walory. Pamiętajmy, że rozciągliwe materiały mogą podkreślić tuszę, zatem jeśli mamy z tym problemy – wystrzegajmy się ich. Wspaniałą ofertą dla pań o bujnych biodrach i szerokich udach są suknie w stylu lat 50. Z rozkloszowanym dołem. Znakomicie wyeksponują talię i zakryją niedoskonałości figury. Gdy z kolei chcemy sobie wyczarować biodra, włóżmy suknię z baskinką. To również znakomity pomysł dla kobiet, które mają potrzebę zakryć mały brzuszek. W tej roliwspaniale sprawdzą się też sukienki w kształcie trapezu. Jeśli jesteśmy wyjątkowo szczupłe, jesteśmy w stanie pozwolić sobie na sukienkę- bombkę. Długie kreacje najlepiej leżą na wysokich paniach, ale jeżeli możemy pochwalić się doskonałą figurą, możemy je zakładać bez względu na wzrost. Każda sukienka ma własny styl. Ważne jest, byśmy dobrze się w niej czuły. Jeśli będzie inaczej, nawet najmodniejsza kreacja może nas oszpecić. A przecież sukienki są po to, by poprawiać nam humor. Panowie także uwielbiają tę część naszej garderoby. Chyba nie należy pytać, dlaczego?