Bądź modny!

Tag Archive: elementy

elementy

A może kolorowa stylizacja na imprezę?

make-up
Dawniej karnawałowe imprezy były momentem, w którym przestawały obowiązywać jakiekolwiek reguły i każdą rzecz można było robić odmiennie niż robi się to na co dzień. Tak samo możesz spojrzeć na imprezowanie również dziś. Także wtedy, kiedy szukasz stylizacji odpowiedniej dla siebie. Codziennie chadzasz zachowawczo ubrana do biura? W takim razie w ramach karnawału powinnaś skusić się na kolorowe imprezowe inspiracje. Jak to zrobić, ażeby przeobrazić się w najbardziej kolorową personę na parkiecie?

Wspaniały świat produktów z filcu

Futrzane torebki i dodatki Tosca Blu
Filc to błędnie pomijany materiał. Wyróżnia się on niezłą uniwersalnością – można tworzyć m.in. obuwie, ścierki do czyszczenia i ozdoby z filcu. Filc idealnie nadaje się do oczyszczania wszelkiego gatunku szklanych przedmiotów. Jeśli pragniesz mieć ścierkę, która dobrze obmyje okulary z zanieczyszczeń, wybierz wyrób filcowy. Identycznie jest w przypadku zaawansowanych obiektywów lustrzanek – każdy porządny właściciel takiego cudeńka pamięta, że najlepiej myć soczewki ścierką z filcu.

Przyrządy oraz ćwiczenia pozwalające na utrzymanie formy zimą

images
Nastała złota polska jesień, a już niebawem za nią pojawi się zima. W tym zimowym okresie najchętniej każdy z nas nie wychylałby nosa z domu. Takie wyjście nie jest za bardzo odpowiednie, ponieważ wówczas momentalnie przybędzie nam dodatkowych kalorii, które potem ciężko nam zrzucić. Każda odmiana aktywności fizycznej świetnie na nas wpływa, aczkolwiek w czasie jesienno- zimowym należy mieć mocną ochotę, by zadbać o formę.