Bądź modny!

Tag Archive: figura

figura

Dopasuj styl do figury – Moda męska – dopasuj styl do swojej sylwetki

images
Moda to, wbrew powszechnej opinii, pasja nie tylko przedstawicielek płci pięknej. Również mężczyźni zwracają wielką uwagę na to, co na siebie wkładają. Dlatego w modnych magazynach oraz w sieci pojawia się mnóstwo poradników, które pozawalają panom określić typy sylwetek męskich oraz dobrać właściwy ubiór.

Odzież w paski – kochamy czy jednak nie?

moda damska
W tym sezonie zostałyśmy dosłownie przygniecione paskami. Zobaczyłyśmy paski pionowe, paski poziome, paski wąskie i paski szerokie. Multikolor lub w wydaniu klasycznym, jako mix biało – czarny – jak w przypadku sukienki Viola. Wielbicielek tego rodzaju zestawów jest bodajże tyle samo, co przeciwniczek – te są zdania, że paski pogrubiają i zaburzają proporcje figury.

Nie musimy być ubrane na sztywno

moda
Przyjęło się, że panie zasiadające na znacznych stanowiskach w przedsiębiorstwie, muszą wciąż przedstawiać się nienagannie i schludnie, a co się z tym wiąże, powinny posiadać założone dopasowane garsonki oraz dobrze do nich wykonany makijaż oraz uczesanie. A przecież nie zawsze aż tak oficjalny i sztywny strój jest wyznacznikiem statusu społecznego, czasem można się ubrać w coś fajniejszego i cały czas przedstawiać się tak samo nienagannie i wspaniale.

Jakie cechy musi posiadać dobry fryzjer? Jak powinien wyglądać dostępny tam salon kosmetyczny?

u fryzjera
Jaki musi być dobry fryzjer? Na takie pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Jak jednak uiszczasz opłatę za jego pracę masz całkowite prawo, aby słuchał twoich sugestii. Tak więc podstawią jest właściwa komunikacja – jeżeli fryzjer stosuje się do twoich zaleceń, robi to dobrze, a przy tym się nie obraża, to oznacza, iż warto z tym fryzjerem współpracować.

Wiosna, okres kiedy zaczynamy głowić się o tym jak zrzucić nieprzydatne kilogramy oraz o tym jak powrócić do formy.

dieta
Często chodzenie na siłownię, czy też zdrowa dieta nie wystarczą, ponieważ mamy predyspozycje genetyczne, które uniemożliwiają nam idealną figurę. Robi się ciepło, chcemy wyglądać i czuć się dobrze. W jaki sposób osiągnąć uprawnioną figurę w szybkim czasie? Działanie bikini, czyli jak ubrać się się w boski strój kąpielowy, zakładanie lżejszych ciuchów, a do urlopu brakuje coraz czasu.