Bądź modny!

Funkcjonalne zabiegi proponowane przez dermatologię i medycynę estetyczną

Zabieg kosmetyczny
Medycyna oraz dermatologia estetyczna oferują teraz szereg różnorodnych zabiegów mających wpływ na nasze zdrowie oraz urodę. Dużo ludzi decyduje się na skorzystanie z zabiegów proponowanych przez medycynę estetyczną, bowiem przynoszą one niezwykle dobre rezultaty, a zarazem nie wymagają zastosowania skalpela, są więc o wiele bardziej bezinwazyjne oraz sprawne.

Nogi
Autor: Mustela
Źródło: www.mustela.pl
Jednym z słynnych zabiegów dermatologii estetycznej jest zamykanie naczynek na nogach. Wyraziste naczynka nie przedstawiają się ani ślicznie, ani estetycznie, osoby borykające się z tymi kłopotami w wielu przypadkach wstydzą się wyglądu swoich nóg. Na szczęście dermatologia estetyczna proponuje aktualnie efektywne usuwanie naczynek na nogach za pomocą wielu bezpiecznych i wydajnych metod. Zamykanie naczynek na nogach to łatwy i nieskomplikowany zabieg, jaki polega na naświetlaniu rozszerzonych naczynek laserem co powoduje, że krew w naczynku pozostaje podgrzana, a to z kolei prowadzi do jego trwałego zamknięcia.

Medycyna estetyczna – zerknij na medycyna estetyczna wrocław – proponuje również peeling chemiczny. Dzięki nałożeniu na skórę właściwych związków chemicznych, jakie mają należyte stężenie, kolagen skóry odbudowuje się, dzięki czemu skóra jest zdrowsza oraz bardziej jędrna. Peeling chemiczny sprawnie anuluje oznaki starzenia się skóry i działa odmładzająco. Medycyna estetyczna (np. sprawdź naszą propozycję) zezwala też na skuteczne wyleczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Jest to wywołane osłabieniem mięśni Kegla, które przez nieprawidłowe kurczenie się nie trzymają cewki moczowej.

Kobiece uda
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Naturalnie problem ten jest niezmiernie niekomfortowy, do tego zdoła prowadzić do rozmaitych powikłań, wskutek tego bezsprzecznie powinno się go wykluczyć oraz zdecydować się na wysiłkowe nietrzymanie moczu leczenie. Odbywa się ono za pośrednictwem szczególnego lasera poprzez prowadzenie do pochwy wziernika laserowego. Umożliwia ona przekazanie wiązki laserowej, która jest aplikowana wzdłuż przedniej ścianki pochwy i kanału pochwy. Użycie tej metody wywołuje skurcz kolagenu w śluzówce pochwy. Po około miesiącu od zabiegu można ujrzeć stały efekt.