Bądź modny!

Dokąd wybrać się tego roku na wakacje?

grecja, wycieczki
Tegoroczna zima wyjątkowo dała nam się we znaki. Z utęsknieniem oczekiwaliśmy na trochę słońca, które poprawi nasz humor. I w końcu przyszło lato. Dni robią się gorące, a my nie możemy przestać marzyć o tegorocznym urlopie. Nie jesteśmy w stanie się wręcz doczekać tych leniwych godzin, które spędzimy na piaszczystej plaży. Tylko tego typu rozmyślania mogą nam pomóc w jakiś sposób przetrwać trudne dni w pracy.

Turcja
Autor: G.OZCAN
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteśmy już wyczerpani tą nieustanną bieganiną. W pracy bywamy narażeni na ciągły stres, a w domu rozwiązujemy problemy z dzieciakami i sprawy związane z gospodarstwem. Źle sypiamy, przez co cały dzień chodzimy rozdrażnieni. Pijemy o wiele za dużo kawy, która wypłukuje z naszego ciała magnez, dlatego w takich ilościach przynosi ona odwrotny skutek. Jeśli odczuwamy, że lada chwila coś w nas pęknie, to oznaka, że potrzebujemy odpoczynku i to natychmiast.

Najlepiej odpoczywa się nad lazurowym morzem. Wycieczki, ze względu na ogromną konkurencję, są bardzo tanie, dlatego bez problemu można sobie pozwolić na rodzinne wczasy za granicą. Należy tylko obejrzeć ulotkę pierwszego z brzegu biura podróży, by zorientować się, jak wiele kierunków mamy tego roku do wyboru. Wszystko jest uzależnione od naszych gustów.

Jeżeli pragniemy egzotyki w najlepszym wydaniu, z pewnością nie zawiedzie nas Turcja. Jest to państwo pełne kontrastów, które od wieków rozkochuje w sobie wędrowców. Bogata kultura i rewelacyjna kuchnia to jedynie przedsmak atrakcji, które czekają na nas w tym kraju. Dla amatorów złocistych i bezkresnych plaż będzie doskonała Bułgaria. Zetkniemy się tam z ciepłym przyjęciem, gdyż ludzie w tym państwa są niezmiernie gościnni. Wspaniałe widoki i niskie ceny sprawią, że wrócimy z wczasów w Bułgarii pełni samych miłych wspomnień. A jeśli lubimy ryzykować, można czyhać na oferty LM w tunezji. Piękne plaże, tajemnicze pustynie, starożytne zabytki oraz kuchnia pachnąca orientalnymi przyprawami oczekują na wszystkich turystów, którzy zdecydowali się przeżyć urlop właśnie w tym pięknym kraju.