Bądź modny!

Idealne cechy peelingu solnego i cukrowego

Peeling twarzy
Peelingi posiadają cudowne właściwości oraz zachwycające oddziaływanie na naszą cerę i skórę. Powinno się stosować je regularnie, dzięki czemu nasza skóra będzie jędrniejsza, piękniejsza i sporo bardziej gładka. W branży kosmetycznej odszukamy w dzisiejszych czasach różnorodne typy peelingów, jakie przeznaczone są do różnorodnych rodzajów oraz typów skóry. Należałoby wiedzieć, które peelingi okażą się dla nas najlepsze i dostarczą nam najwięcej korzyści.

Peeling kosmetyczny
Autor: APIS Natural Cosmetics
Źródło: www.apicosmetics.pl
Peeling solny do ciała idealnie eliminuje martwy naskórek, wygładza skórę oraz ujędrnia ją. Mało tego peelingi solne w wielu przypadkach posiadają właściwości rozjaśniające oraz pobudzające mikrokrążenie. Są nadzwyczaj funkcjonalne w walce z cellulitem, wskutek tego jeśli masz problemy z pomarańczową skórką – sięgnij właśnie po ten model peelingu. Na rynku odkryjemy peelingi solne z dodatkiem wielu wartościowych elementów – zieloną herbatą, z ekstraktem z alg morskich lub z olejem migdałowym. W zależności od owych składników peelingi solne zdołają posiadać rozmaite właściwości. Na przykład peeling z dodatkiem soli z Morza Martwego i słodkim olejem migdałowym wspaniale radzi sobie z rozstępami oraz – pod tym linkiem – przesuszeniem skóry, mało tego daje skórze elastyczność oraz gładkość.

Znaczną efektywność wykazują też peelingi cukrowe. Peeling cukrowy oczyszcza i rozjaśnia skórę, porusza mikrokrążenie, powoduje, iż skóra jest miękka i miła w dotyku. Efektywnie usuwa martwy naskórek oraz dopomaga zminimalizować cellulit. Zalecamy peelingi z ekstraktem z kwiatu pomarańczy, peelingi cukrowe z wyciągiem z kakaowca, a także peelingi cukrowe z olejem sheha, aloesem i innymi cennymi, odżywczymi olejami. Dzięki peelingom cukrowym skóra stanie się sprężysta a urodziwa. Peelingi cukrowe doskonale nadają się do używania w przypadku zmęczonej, suchej oraz pozbawionej blasku skórze. Systematyczne stosowanie peelingów cukrowych sprawi, iż nasza skóra znowu zacznie wyglądać świetnie. Pożądane byłoby więc zaopatrzyć się w należytej jakości peelingi, zarówno solne jak także cukrowe.