Bądź modny!

Pomysły na jesienne paznokcie

Lakiery do paznokci, manicure
Lato pomału się kończy. Sierpniowe noce bywają dużo zimniejsze. W ciągu dnia temperatura również zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, z pewnością jeszcze zaskoczą nas upalne dni, ale będą to już tylko ostatnie figle lata, które pomału będzie ustępowało miejsca złotej polskiej jesieni. A bywa to czarodziejska pora roku. Zwłaszcza początek jesieni potrafi zaskoczyć. Słońce jeszcze wtedy porządnie świeci, a natura ubiera się w królewskie kolory: złoto i purpurę. Na drzewach lśnią w słońcu soczyste jabłka i śliwki.

Autor: Golden Rose
I właśnie te wszystkie barwy natury rządzą w jesiennej modzie. Zarówno w naszej garderobie, jak i w kosmetyczce powinny się znaleźć elementy złota, głębokiej czerwieni i śliwkowego fioletu. Również wszystkie kolory ziemi będą o tej porze roku jak najbardziej na topie. Jeśli chodzi o nasze paznokcie, to razem z odejściem letnich dni, rezygnujemy z miętowych oraz sorbetowych kolorów, przygotowując miejsce dla bardziej intensywnych barw. Interesujące propozycje: naszych paznokciach królować będzie złoto, apetyczna czekolada oraz wszelkie odsłony fioletu. Oczywiście, dobrze widziana jest zawsze głęboka czerwień, która w zestawie z takim samym kolorem na ustach, stworzy ultrakobiecy wygląd. Jesienne trendy w manikiurze to kolory mocne, zdecydowane oraz ciemne. Tę odmianę zauważymy na pewno u ulubionej kosmetyczki. Dostępne będą żele do paznokci w takich właśnie odcieniach.

Ale monochromatyczny mani to nie jest jedyna opcja na tegoroczną jesień. Ciągle niezwykle popularne są ciekawe wzory na paznokciach. Im bardziej szalone, tym lepiej! Doświadczone specjalistki w tej dziedzinie mogą wykonać nam na paznokciach prawdziwe cuda. Ale takie małe dzieła sztuki można robić również samodzielnie. Tym bardziej, że teraz dostęp do rozmaitych produktów, takich jak szablony do paznokci, jest bardzo prosty. Mnóstwo tego typu rzeczy jesteśmy w stanie bez problemu zakupić w sieci.

Niezwykle efektownie będą wyglądać na naszych paznokciach zwierzęce wzorki. Dopasujmy kolory do naszej garderoby lub, dla wzmocnienia efektu, zróbmy manikiur w kontrastowych odcieniach. W ten sposób nasze paznokcie z pewnością zwrócą na siebie uwagę. Dla zainteresowanych: alfaparf.