Bądź modny!

Jak nosić białą bluzkę? Oto najmodniejsze zestawy!

biała bluzka
Każda kobieta na pewno odnajdzie w swojej szafie białą bluzkę. To ponadczasowy element damskiej garderoby, pasuje na różne okazje oraz może być podstawą wielu ciekawych stylizacji.

Poznaj modne zestawy zainspirowane białą bluzką!
Biała bluzka zazwyczaj kojarzy się z galowym zestawem, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać ją do wykreowania rockowej stylizacji. Jeżeli lubisz stylizacje z pazurem możesz włożyć perfekcyjnie wyprasowaną białą bluzkę do przetartych spodni oraz skórzanych botków. W tym komplecie najlepiej sprawdzi się klasyczna biel i czerń.
papier do druku
Autor: Robbert Bremer
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście biała bluzka także może być podstawą wielu eleganckich stylizacji, jakie świetnie sprawdzą się do pracy i na spotkania biznesowe – zobacz pełną propozycję na tej stronie. Do białej bluzki możesz założyć ołówkową czarną bądź granatową spódniczkę, a atrakcyjności tej stylizacji dodasz wykorzystując szpilki w czerwonym kolorze. Taki komplet podkreśli Twoją kobiecość i pozwoli zachować stosowną elegancję. Jeżeli chcesz dobrze wyglądać w pracy, ale rano starcza Ci czasu na prasowanie, zdecyduj się na koszulę ze specjalnego, niegniotącego się materiału. Pamiętaj, że koszulę możesz nosić nie tylko idealnie zapiętą. Po pracy zdecyduj się na outfit na ludzie, w którym koszulę można zapiąć pomijając parę guzików na dole, aby zawiązać końce koszuli robiąc supełek. Rękawy można podwinąć, dzięki czemu zyskasz większą swobodę w czasie wykonywania różnych czynności.

Do tak noszonej koszuli sprawdzą się jeansy, wygodne trampki lub baleriny i niebanalna kolorowa biżuteria. W czasie lata białą koszulę możesz nosić z szortami i espadrylami, dzięki czemu zagwarantujesz sobie świeży oraz stylowy wygląd.