Bądź modny!

Jak sprawić, by poprawić swoją figurę za pomocą dobrze skomponowanych ubrań?

W oczekiwaniu na zimę
Dużo osób ma sporo kompleksów na temat własnego wyglądu zewnętrznego. I chociaż świetnie wiemy, że najistotniejsze jest bogate wnętrze, to jednakże przykładamy dużą wagę do naszej aparycji. Zwłaszcza, że współczesny świat hołubi głównie młode i piękne gwiazdy.

Piękna sylwetka powoduje, że jesteśmy dużo pewniejsi siebie, tak na polu zawodowym, jak i prywatnym. Ale jeszcze ważniejsza jest samoakceptacja. Jeżeli polubimy swoje ciało, jakiekolwiek wyretuszowane zdjęcie w brukowcu już nie popsuje nam nastroju. Warto tez wiedzieć, że możemy w łatwy sposób modelować swoją figurę odpowiednią garderobą. Trzeba jedynie poznać kilka elementarnych zasad.

W pierwszej kolejności, powinniśmy posiadać świadomość swoich pozytywnych stron i niedostatków sylwetki. Te elementy, z których nie jesteśmy zadowoleni, po prostu ukrywamy, z kolei podkreślamy nasze wielkie atuty.Kupując ubrania, zwróćmy uwagę na ich krój, materiał oraz kolor. Na szczęście, współczesna moda przychodzi nam z pomocą. Obecnie na wybiegach króluje tyle inspiracji, że bardzo łatwo skomponować modną stylizację, a w razie dalszych wątpliwości, po prostu można skorzystać z oferty stylistki lub style Coacha jak .

Najczęstszym kłopotem obu płci jest wystający brzuch. Możemy go ukrywać na parę sposobów. Zawsze wybierajmy górną część w jednolitych kolorach. Unikajmy dużych wzorów, które mogłyby niepotrzebnie podkreślać tę część ciała. Mały brzuch u pań wspaniale przykryje sukienka z baskinką. Ta czarodziejska falbana odwróci uwagę od wszelkich wypukłości i dodatkowo podkreśli piękną talię.Jeśli mamy kształtne łydki, powinniśmy je pokazywać, zakładając sukienki. Modele z rozkloszowanym dołem będą idealne dla pań o dużych biodrach i masywnych udach. Modele retro dodatkowo wspaniale podkreślają talię i dodają całej figurze kobiecego wdzięku.

Trzeba zwrócić wyjątkową uwagę na typ tkaniny, z jakiej jest uszyte ubranie. Osoby, które walczą z dodatkowymi kilogramami musimy odpuścić sobie elastyczne tkaniny, które bardzo podkreślają tuszę. Warto także stosować właściwe dodatki, które odwrócą uwagę od niedostatków naszej figury.