Bądź modny!

W co modnie wystroić się latem?

koszulka
Jest coraz cieplej na zewnątrz. Bez względu na to gdzie przebywamy, coraz cieplej będzie na pewno. Konsekwencją tego stanu rzeczy jest to, że miejsce grubaśnych swetrów, szalików, czapeczek, rękawiczek zajmą wiosenne stroje, bluzki z krótkimi rękawami, spódniczki, suknie.

codzienne ćwiczenia
Autor: Port of San Diego
Źródło: http://www.flickr.com

Żeby jednak ładnie wyglądać, trzeba się przedtem troszkę napracować. Nie zaszkodzi trochę bardziej intensywna gimnastyka, od tej naszej codziennej porannej. I nie jest ważne jakie to są ćwiczenia. Do bardziej intensywnej aktywności kobiety będą potrzebować bluzki z krótkimi rękawami, zwłaszcza że pora wiosenna pozwala nam na to, aby nareszcie pozbyć się wierzchnią warstwę ubrania.

Feministki twierdzą, iż kobiety bywają dyskryminowane. W niektórych obszarach rzeczywiście tak bywa, w innych powiedzmy, że jest to dyskusyjne. Są również tematy nie tknięte przez panie feministki. Dotychczas nie usłyszałem postulatów na temat nierówności „modowej” pań i mężczyzn. Słowem, chociaż trudno w to wierzyć, mężczyźni w temacie mody temacie mają niełatwo. Pomimo tego nie narzekają. Jako przykład niech posłużą modne bokserki, w których łazienki (polecamy przejdź do serwisu) być może i wygląda znakomicie, ale raczej nie pokaże się w nich na ulicy, mimo iż wymyślono je do uprawiania sportu a więc działalności jak najbardziej publicznej. No ale zostawmy już panów i ich „modowe” dyskryminacje, bo nie powinno im to przeszkadzać w zadbaniu o własny wygląd.

Panie po intensywnej gimnastyce z ddamskie koszulki mogą się przebrać na przykład w bluzkę z krótkim rękawem i w minispódnicę. Natomiast panie lub dziewczęta, które chcą powrócić do korzeni, powinny zainteresować za się bluzkami z bufkami. Zwłaszcza, że po kandydowaniu do konkursu Eurowizji popowego zespołu CLEO przewiduję większą popularność tego rodzaju bluzeczek.