Bądź modny!

Jak uwydatnić swoje najlepsze cechy?

Mokasyny z kolekcji DEICHMANN
Mnóstwo kobiet ma ogromny problem ze swoją kobiecością. Mają duże problemy, by ją podkreślić odpowiednim strojem, czy makijażem. A przecież zdecydowanie powinnyśmy to robić. Po to ewolucja obdarzyła nas tego typu wdziękami, abyśmy mogły je eksponować. Naturalnie, znajdą się wśród nas takie kobiety, które pewniej czują się w stylizacji chłopczycy. Ale co z resztą kobiet, które nie mają pojęcia, jak się kobieco ubrać? Spróbujemy omówić parę prostych trików.

Z pewnością wszyscy się zgodzimy, że nic tak nie eksponuje kobiecych wdzięków jak sukienka. Ten rodzaj ubioru wymyślono właśnie po to, aby pokazać nasze atuty. Każdy, zapytany na ulicy, mężczyzna, bez namysłu powie, że panie ponętnie prezentują się właśnie w sukienkach. A zatem, drogie panie, czas najwyższy zaopatrzyć się parę modeli, które zawsze powinny znajdować się w naszych garderobach. Sukienką, bez której nie potrafi się obejść żadna elegancka kobieta, jest tradycyjna mała czarna. To ubiór, który będzie dobry na dowolną okazję. Inne barwy nie są już tak uniwersalne i pasują do innych pór roku. Kremowe sukienki doskonale służą nam na wiosnę, a te w kolorach pastelowych latem. Ale to nie jest żadna sztywna reguła.

Kolejnym kluczowym elementem kobiecości są z pewnością buty. Jeżeli pragniemy wzbudzać podziw męskiej części społeczeństwa, nośmy buty na wyższym obcasie. Szpilki są od dawna są synonimem seksapilu i wolności. Ale nie zapominajmy, że w takich butach musimy umieć się poruszać. Nie ma nic gorszego, niż widok panienki, która strasznie chwieje się na ogromnych obcasach. Jeśli mamy lęk wysokości, wybierzmy niższe półbuty damskie.


Nie zapominajmy o detalach, które są prawdziwym dopełnieniem stroju. Właściwa biżuteria, dopasowana do sytuacji torebka, chusta- tymi elementami można odmienić charakter naszej stylizacji. Mnóstwo sieciówek gwarantuje nam całą gamę garderoby dla kobiet. Stąd też odwiedzając sklep Deichmann jesteśmy w stanie zakupić i buty i torebkę, za jednym zamachem. Swoistą kropką nad „i” jest makijaż, który powinien podkreślić nasze zalety i zakryć wady.