Bądź modny!

Sposób na jesienną nudę

images
Jednym z najważniejszych elementów naszego ubioru są akcesoria. odpowiednio dobrana torebka czy kolczyki są odzwierciedleniem naszego gustu i zamiłowań. Nie bójmy się jednak eksperymentować. Bądźmy odważne i bawmy się modą. Jednym z trendów odchodzącego lata są sandały damskie połączone z jedwabnymi skarpetkami lub podkolanówkami.

Warto sprawdzić to nieprzeciętne połączenie podczas cieplejszych jesiennych dni. próbujmy wybierać dodatki, które będą wielofunkcyjne, wtedy nie narazimy się na kolejne koszty.

Nasze ubrania

Pomimo to, że, iż jest coraz bardziej brzydko ubierajmy się w sukienki oraz tuniki. Załóżmy grubsze rajstopy z dyskretnym lub bardziej odważnym wzorem. Dobierzmy do tego odpowiednie czółenka lub kozaczki na podwyższeniu aby wyszczuplały naszą postawę. pamiętajmy jednak o tym, że każda kobieta ma inny rodzaj figury.

Autor: Łukasz Szeląg

Naszym zadaniem jest dobranie stroju tak aby odpowiednio podkreślał nasze walory. Podstawowe rodzaje figury to: klepsydra, jabłko, gruszka czy cegła. Mamy możliwość zdefiniowania naszego kształtu na postawie powszechnych materiałów prasowych lub książek. Możemy także wyszukać czegoś w internecie lub uzupełnić naszą wiedzę o porady stylistki.

Trendy

Tej jesieni w naszych szafach nie powinno zabraknąć ubrań w barwie czerwonym oraz odcieni ziemi. połączmy je z puszystymi nakryciami głowy oraz odpowiednio dobranym makijażem. W naszych kosmetyczkach nie może zabraknąć czerwonej i cielistej szminki oraz eyelinera. Dla odważniejszychkobiet topowym trendem mogą być ćwieki oraz militarne wzory.

W obecnej chwili, w sklepach dostępnych jest dużo wyrobów wysadzanych ćwiekami: torebki, bluzki, kurtki a nawet spodnie. Kolejnym ważnym trendem są koronki a także kołnierzyki. Przejdźmy się do galerii i wybierzmy coś dla siebie lub przeróbmy to co jest dostępne w naszym domu garderobie.

Źródło: domodi