Bądź modny!

Wybieramy przydatne ubrania sportowe

images
Każdy chłopiec jakiego znam, wielką wagę przywiązuje do tak niepozornego atrybutu jakim są kieszenie. Niby nic wielkiego a jednak istotna rzecz dla niego. W końcu gdzieś musi ukrywać i w jakiś sposób przenosić swoje skarby: sznurki, guziczki, kamyczki, papierki po cukierkach i wreszcie same cukierki. Z tego powodu podstawową zasadą podczas zakupu bluzy a zwłaszcza bluz chłopięcych to – im większa ilość kieszonek i im są większej wielkości tym wspanialej. Najlepiej gdy jednocześnie kieszeni jest dużo i są duże. Wówczas jest to wymarzona bluza chłopięca.

Jogging
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Być może zapyta ktoś, czy dorośli lub nieco starsi chłopcy zachowali z okresu dzieciństwa upodobanie do tegoż wynalazku – odpowiedź nie pozostawia wątpliwości – TAK. Wystarczy dokładnie przyjrzeć się ulicy. Nie minie dużo czasu, a na pewno dwóch, trzech panów zobaczymy albo odzianych w spodnie bojówki, lub też ubranych w bluzy chłopięce.

Oczywiście istnieją zamiłowania, w których to kieszeń a raczej ich ilość robi ogromne wrażenie i nie są to zajęcia wyłącznie dla mężczyzn, zwłaszcza dzisiaj kiedy właściwie bardzo mało jest dziedzin gdzie czegokolwiek – zwłaszcza damom – nie wolno. Takim zajęciem jest na przykład wędkowanie. Zajęcie dla osób cierpliwych, a któż jeśli nie kobieta ma wiele cierpliwości? Nie dziwi więc widok pani w polarze damskim z zarzuconą na bluzę kamizelką dla wędkarzy napełnioną po brzegi haczykami, spławikami że o robakach i innych przynętach nie będę wspominać poprzez litość dla czytelnika.

Kobietom również po pracy czy po wyczerpującym dniu należy się relaks. Może nim być zagłębienie się w lekturze, koniecznie w polecane bluzy damskie, w swoim ogródku lub też w wygodnym fotelu na balkonie. Po co podczas czytania „Czarodziejskiej Góry” potrzebne są kieszenie w bluzie? Po to, żeby do przyjemności lekturowych dołączyć przyjemności smakowe. A przecież nie wygodnie jest się co chwila odrywać od wciągającej lektury i iść po następną garść „Michałków” albo „Malagi” do zielonej herbatki (w końcu trzeba zadbać o zdrowie).

Jak widać z powyższego tekstu, bez wątpliwości to kieszenie są najlepszym przyjacielem człowieka.