Bądź modny!

Jak wzbogacić strój?

Biżuteria Diva
Biżuteria może być wspaniałą ozdobą. Dopełnienie tym sposobem ubioru może przydać mu elegancji, wyeksponować najładniejsze fragmenty, barwy. Takie dodatki mogą poprawić humor i przydać nam blasku. Powinnyśmy więc kupować jedyne w swoim rodzaju i doskonale zrobione kolczyki, wisiory czy inne ozdoby.

Kolczyki Diva
Autor: Diva
Źródło: Diva

Gdy chcemy mieć w swojej kolekcji coś unikatowego warto nabyć na przykład kolczyki ręcznie robione. W ogóle ręcznie wykonana biżuteria to doskonały sposób na ozdabianie stroju. Możemy mieć udział nawet w projektowaniu danego elementu, można zdecydować się na barwę kamieni, czy materiał, z jakiego ozdoba powinna być zrobiona. Oczywiście nie musimy. Znajdziemy ogromną ilość sklepów, tak stacjonarnych jak również w sieci proponujących ręcznie wykonywaną biżuterię. Szablonów, kształtów, kolorów i rozmiarów jest tak dużo, że z pewnością znajdziemy coś, co spełni nasze oczekiwania.

Takiego rodzaju biżuteria jest dość droga. Biorąc pod uwagę to, jak wiele czasu i wysiłku wkłada autor w wykonanie nawet pojedynczego fragmentu nie dziwi to wcale. Oczywiście sporo zależy również od materiałów. To wiadome, że na przykład naszyjnik z platyny ze szlachetnymi kamieniami będzie wyceniony na sporo więcej niż podobny zrobiony przykładowo z tańszego metalu z kamieniami akrylowymi.

Gdy nabywamy na przykład bransoletki ręcznie robione zwracajmy szczególną uwagę na dokładność wykonania. W szczególności gdy idzie o zapięcie, nie chcemy przecież zgubić naszego świeżutkiego zakupu. Jeżeli coś budzi naszą wątpliwość zwracajmy się o poprawki do artysty. Zwykle to kwestia przygięcia pojedynczego kawałeczka metalu, czasem czegoś więcej, a my dostajemy gwarancję, że dostajemy idealną biżuterię doskonałej jakości.

Bransoletka
Autor: 38PR
Źródło: 38PR

Naturalnie, na rynku funkcjonuje również sporo dystrybutorów byle jakiej biżuterii. Niestety możemy się na nich natknąć i zamiast pięknego wisiora otrzymać byle jak zgnieciony kawałek metalu z kiepsko nanizanymi koralami, naturalnie po kosztach pięknej, ręcznie wykonanej biżuterii. Lepiej nabywać akcesoria od solidnego autora. Jeśli ktoś z naszych znajomych może polecić jakiś sklep czy sprzedawcę biżuterii sprawdźmy ofertę. Jeśli jest dla nas odpowiednia – korzystajmy. Zdecydowanie lepiej nabywać od kogoś kto jest sprawdzony. Wówczas będziemy mieć pewność, że biżuteria jest dobrej jakości, solidna i piękna. Biżuteria (e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Bizuteria-dla-dzieci-465.html) biżuteria – kupiłam srebrny pierścionek z niebieskim oczkiem