Bądź modny!

Jak zachwycić pięknym ciałem na plaży?

Sposoby na niechciane owłosienie
Trzy, dwa, jeden… Pora rozpocząć odliczanie! Lato zbliża się wielkimi krokami. A razem z nim słońce i zadbane, opalone ciało. Aby nie opaliło nas w plamy, usuńmy martwy naskórek i przygotujmy do kąpieli słonecznych.

, które powinnyśmy stosować podczas kąpieli. Idealnie sprawdzi się tu domowy scrub który możemy samodzielnie przygotować z np. fusów od kawy i żelu pod prysznic.

Odżywiajmy nasze ciało aby zapobiec starzeniu się skóry. Pamiętajmy w związku z tym, aby po prysznicu wmasować w ciało nawilżający balsam. Doskonale sprawdzają się też olejki. Można dodawać je do stosowanych powszednio balsamów albo pokryć nimi zwilżoną skórę.Zbawienne działanie posiada sok z marchwi – lekko przyciemni skórę, zmniejszając ryzyko oparzeń słonecznych. Kurację sokiem trzeba jednak rozpocząć najpóźniej miesiąc przed planowanym wyjazdem wakacyjnym.

Jeżeli marzy am się, by nasze ciało wyglądało nieskazitelnie, możemy raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia korzystając z zabiegu epilacji laserowej. Depilację można przeprowadzić osobiście w własnej łazience, jednak efekt gładkiej skóry nie utrzymuje się długo – bywa, że już następnego dnia nasza skóra przypomina w dotyku papier ścierny. Laserowa depilacja jest o tyle bardziej skuteczna, że już na stałe usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Zobacz sam: polecana marka goldwell.

Poddanie się zabiegowi depilacji, nie tylko pozwoli zapomnieć o codziennej, uciążliwej depilacji, ale poprawi wygląd naszej skóry, zagwarantuje odpowiednią higienę ciała, oraz zdecydowanie doda nam pewności siebie. W Internecie możemy wyszukać wiele gabinetów kosmetycznych , które wykonują ten zabieg. Należy jedynie wpisać w wyszukiwarce frazę: laserowe usuwanie owłosienia Białystok, a nasz przykry problem odejdzie w zapomnienie. Więcej wiadomości: .

W dzisiejszych czasach, spore owłosienie na kobiecym ciele jest problemem, który zwraca uwagę. Bywa, że wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem choroby. Niemniej jednak w obu tych sytuacjach nie jesteśmy zmuszone by żyć z tym przykrym problemem. Choć metoda ta wymaga od nas pewnych środków pieniężnych, dobrze jest przeznaczyć fundusze na powrót do życia bez owłosienia. Zapomnijmy o niezręcznych kontaktach z innymi osobami, ponieważ czasem tak niedużo trzeba by uwierzyć w siebie i cieszyć się kobiecością.