Bądź modny!

W jaki sposób planować romantyczną uroczystość zaślubin?

images
Ślub to jedno istotniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Niektórzy wyczekują na tą chwilę z utęsknieniem, inni niepokoją się, jak wszystko będzie wyglądać, natomiast kolejni pragnęliby już mieć to za sobą, by nareszcie zrelaksować się i cieszyć się wspólnym życiem.

Autor: Wonderbox Pologne
Wiele przyszłych panien młodych marzy, by ich zaślubiny były niezwykłe i rozmyślają jak urządzić romantyczny ślub. Co zrobić, aby wszystko wyglądało jak we śnie?Nade wszystko rozłóżmy organizację na co najmniej 6 miesięcy przed ostateczną datą. Inaczej będziemy musieli spieszyć się i raczej nie dogramy ze sobą wszystkich detali. Ważnym elementem romantycznego ślubu jest śliczna, delikatna suknia. Dobrze jest zdecydować się na falbanki, tiule i – naturalnie – ulubione motywy kwiatowe. Niezależnie od tego czy będą to urocze, drobne stokrotki czy róże, jakimi bez końca obdarowywał nas ukochany, można je przypiąć do włosów, tak, aby fryzura nabrała prawdziwie dziewczęcego wyrazu. Poza romantyczną suknią istotne są dekoracje, które nie mogą być natrętne, ale czarujące i skromne. Idealne będą świece na stołach, bukiety kwiatów przyozdabiające pomieszczenie i przyciemnione światło stwarzające intymny klimat. Romantyczny ślub (http://www.venicespecial.com/pl/pakiety) to również cudownie przybrany ołtarz oraz droga do niego, jaką będzie szła panna młoda z przyszłym mężem bądź z własnym ojcem przekazującym rękę córki zięciowi. Nie można też zapomnieć o tak istotnym elemencie, którym jest podróż poślubna http://www.venicespecial.com/pl/pl/.

para młoda
Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Choć zazwyczaj udajemy się na nią kilka dni po uroczystości, to może być cudownym zwieńczeniem romantycznych uniesień. Jeśli marzy nam się najwspanialsza, najbardziej romantyczna podróż poślubna, Wenecja będzie doskonałym wyborem. Nowożeńcy zobaczą wyjątkową krainę niebywałych zabytków, malowniczych wschodów i zachodów słońca, przepysznego jedzenia w małych kawiarenkach przy lampce wykwintnego wina i najlepszego wypoczynku w komfortowych hotelach. To fantastyczne miejsce dla zakochanych.
Romantyczny ślub będzie wspaniałym początkiem nowego, wspólnego życia. Warto jest razem planować każdy detal, aby wszystko działo się zgodnie z oczekiwaniami oraz pragnieniami każdego z przyszłych małżonków. Cudowne chwile podczas tej uroczystości na pewno na zawsze zostaną w naszej pamięci i naszych sercach.