Bądź modny!

Jakie ciuchy każda dziewczyna powinna posiadać w szafie na lato?

kobieta w pareo
Lato zbliża się dużymi krokami, dlatego niewątpliwie nadszedł najwyższy czas na przejrzenie swojej szafy. Takie przeglądy szafy dobrze jest robić co najmniej dwa razy w roku – zimą oraz na lato. Wówczas nadchodzi odpowiedni czas na zapakowanie nieużywanych ubrań na dno szafy oraz wyjęcie tych, które nadają się na zbliżający się czas. Wtedy można zrobić przegląd garderoby i sprawdzić, które ubrania potrzebują odświeżenia. Wiele ciuchów bez wątpliwości będzie potrzebowało także wyprania i przewietrzenia. Kiedy jednak tylko zastosujesz się do tych kilku zwykłych wskazówek, na pewno stan Twojej garderoby będzie o wiele lepszy niż dotychczas. Oczywiście zwykle na początku każdego sezonu większość kobiet wybiera się także na zakupy.

pareo
Autor: Procsilas Moscas
Źródło: http://www.flickr.com
To przywilej niemal każdej kobiety – nie od dzisiaj przecież wiadomo, że zakupy zazwyczaj polepszają humor. Jeśli dodatkowo zakupi się jakieś ciuchy na zbliżający się sezon, można powiedzieć, iż jest to łączenie przyjemnego z pożytecznym. Co zatem musi znaleźć się w szafie każdej kobiety świetnie przygotowanej na wakacje? Jeśli wybierasz się nad wodę, obowiązkowym elementem wyposażenia Twojej walizki na pewno powinien być nowy strój kąpielowy (polecane modele). Możesz dobrać do niego kolorowe pareo – doskonale sprawdzi się jako ochrona na plecy przed chłodem, a w dodatku fantastycznie potrafi ukryć pewne niedoskonałości figury.

Eleganckie pareo to praktycznie pozycja obowiązkowa na letniej liście zakupów. Możesz zakupić także jakąś ciekawą letnią sukienkę – jak co roku w modzie bez wątpliwości będą jaskrawe kolory oraz ciekawe wzory. Pod taką sukienkę zwykle warto założyć stringi damskie (więcej tutaj: wskazówki co wybrać), które rewelacyjnie podkreślą sylwetkę, nad którą pracowałaś przez poprzednie miesiące. Niezależnie od tego, co nabędziesz, pamiętaj o jednym – zawsze wybieraj te ubrania, w których będziesz się dobrze czuła. Bezrefleksyjne podążanie za modą jeszcze nigdy nie wyszło na dobre, a lato to czas, kiedy przede wszystkim to Ty powinnaś czuć się lekko. Zadbaj o komfort i spraw sobie jakiś letni element stroju, a na pewno nie będziesz tego żałować.