Bądź modny!

Czerwone, czarne czy niebieskie ciuchy?

Tunika
W tegorocznym sezonie kolekcja sukienek w sklepie internetowym melanzsklep.pl jest istotnie porywająca. Odszukamy sukienki w kolorze czerwonym, zieleni, niebieskim. Dla amatorek koloru turkusowego i miętowego – tak niezwykle modnego w tym tegorocznym sezonie – firma ma do zaproponowania również parę modeli.

Tunika
Źródło: www.melanzsklep.pl
Większość sukienek to sukienki na ogół krótkie, sięgające do połowy uda bądź kończące się przed kolanami. Dla ciut młodszych klientek, i zarazem amatorek printów, przygotowano całą serię ujmującą sukienki, jedwabne tuniki jak również spodnie damskie. Z kolei kobiety w odrobinę większym rozmiarze, do pięćdziesiątego czwartego rozmiaru łącznie, mogą wybierać wśród sukienek jednolitych albo wzorzystych – jak na przykład sukienka Daniela czy sukienka Penny, z rękawkiem albo bez. Wiele modeli sukienek znajdziemy w różnorodne wzory, od kwiatów, przez paski i groszki, na asymetrycznych wzorach kończąc. Dominują fasony właściwie dopasowane, z oryginalnymi dekoltami. Wśród innych fasonów na wyróżnienie zasługuje sukienka Amelia, której dół jest uszyty w fasonie litery A. Oczywiście sukienki są nieco dłuższe i sięgają w kolano albo minimalnie za kolano.

W zasadzie na melanzsklep.pl panie w różnym wieku i rozmiarze wyszukają coś dla siebie. Mnóstwo modeli sukienek jest osiągalnych w żywych kolorach, tak typowych dla sezonu letniego. Jednym z często pojawiających się kolorów jest kolor czerwony, zwłaszcza w kolekcji dla młodszych klientek, idących z duchem czasu. Wśród propozycji modeli znajdziemy zarówno sukienki idealne wielkie wyjście, a także – co ciekawe – sukienki na codzień. Bo w końcu, kto stwierdził, że kolor czerwony to tylko kolor imprezowy? Sukienka Magdalena jest tego najdoskonalszym przykładem – czerwona, o trapezowym fasonie rewelacyjnie nadaje się, na co dzień.