Bądź modny!

Jakie kosmetyki podarować swojemu chłopakowi z okazji urodzin bądź tak bez szczególnej okazji

prezent
Ofiarowywanie podarków sprawia nam sporą przyjemność, zwłaszcza wtedy, kiedy obdarowujemy osobę drogą naszemu sercu. I właściwie nie chodzi tu o to, aby zamawiać kosztowny zegarek a;bo wycieczkę do Francji. Na wspomniane zbytki mogą sobie pozwolić jedynie majętni obywatele, a ci zwykli mogą podarować najbliższej osobie nawet własnoręcznie wykonane rzeczy. De facto nade wszystko liczy się pamięć, a jeśli chłopak nie ucieszy się z symbolicznego podarunku, to trzeba dobrze zastanowić się, czy powinno się kontynuować taką znajomość.

kosmetyki do golenia
Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Kobiety bardzo rzadko własnoręcznie wykonują podarunki, co najwyżej samodzielnie opakowują zamówiony produkt w dekoracyjny papier – w końcu nie każda dwudziestolatka umie robić na drutach czy piec smakowite ciastka. O dużo częściej panie przeglądają witryny w internecie, aby sprawdzić, co sugerują pozostałe kobiety. Chociaż nie zawsze opłaca się kierować się podpowiedziami internautek, to w każdym wypadku owe sugestie można potraktować jako inspiracje.

Różnego rodzaju kosmetyki lub akcesoria do pielęgnacji ciała są bodajże najlepszym pomysłem na podarek. Tym dwudziestolatkom, którym akurat zostało jeszcze parę dni do wypłaty pensji, możemy z powodzeniem podpowiedzieć, żeby kupiły w sąsiedniej drogerii dwa żele do golenia, płyn po goleniu i nieco droższy szampon – tak pomyślany zestaw można później włożyć do kolorowej torebki i dać ukochanemu mężczyźnie. Natomiast z okazji okrągłej rocznicy urodzin wypada zrobić bardziej elegancką paczkę. Żeby pozostać w kręgu kosmetyków możemy zaproponować najwyższej jakości wody kolońskie dr Harris .

Mężczyzna
Autor: Clintus
Źródło: http://www.flickr.com
A jeżeli okazja jest bardzo wyjątkowa, to wtedy niektóre kobiety chcą zabłysnąć i kupują coś ekstra, dla przykładu zestaw kosmetyków oraz przyborów do konwencjonalnego golenia firmy Taylor of Old Bond Street. Tak nietuzinkowy prezent musi docenić nawet pan, który jest zdeklarowanym wielbicielem elektrycznych maszynek. Choć za ów zestaw trzeba zapłacić przynajmniej dwieście złotych, to żona czy partnerka solenizanta nie powinna żałować swojej decyzji – przecież upodobania warto raz na pewien czas zmieniać, więc w wieku czterdziestu lat można z powodzeniem golić się sposobem, który znali nasi dziadowie. A sprezentowany komplet cieszy się dużym uznaniem konsumentów, o czym świadczą pozytywne komentarze na forach.