Bądź modny!

Jakie maszynki do golenia warto kupić

maszynka
Nie masz pojęcia, jaki jest dobry podarek dla pana? Sprawa jest łatwa: dobry zestaw do golenia, który sprawi, że ta poranna aktywność będzie gwarantowała facetowi sporo przyjemności. Dobrze samodzielnie zbudować taki komplet.

Nie wiesz, jaki jest najlepszy prezent dla pana? Rzecz okazuje się bardzo prosta: odpowiedni zestaw do golenia, który uczyni, że ta poranna czynność będzie dawała facetowi dużo przyjemności. Opłaca się samodzielnie złożyć taki pakiet.

Jeżeli pragniesz zakupić mu jakieś babskie kremy do twarzy, porzuć tę myśl. Oto główne rzeczy, które każdy pan ma trzymać w swoim pakiecie do golenia:

brzytwa do golenia
Źródło: flickr.com

Brzytwa do golenia – tak, dobrze przeczytałaś. golić (polecamy dalej) nie używa golarek dla pań. Nawet jeśli twój partner nigdy nie używał metalowego ostrza, bez wątpienia prędko się nauczy, jak to robić. To może stawać się dla niego niesamowitym uczuciem, które przeniesie go w czasie, do czasów, gdy panowie golili się nożami.

Dzięki temu poranne przycinanie zarostu zmieni się w ekscytujący rytuał, który przyniesie golącemu siłę na cały dzień. Brzytwa do golenia w garści gwarantuje poczucie władzy, a również kontroli, gdyż goląc się należy być ostrożnym. Zwykłe golenie wyuczy go dokładności i pewnego prowadzenia ręki. Taka brzytwa to coś, co musi posiadać każdy facet, który chce poczuć więź ze swoimi przodkami.

Jeśli jednak twój mąż obawia się dzierżyć w garści kawałek ostrego żelaza, zastępczą możliwością jest maszynka na żyletki. Twój mężczyzna nie powinien używać jednorazowych golarek, które są bardzo mało efektywne przy goleniu. Maszynka na żyletki umożliwia wyrzucenie starych żyletek i umieszczenie tam nowych.

maszynka
Źródło: flickr.com

Do kompletu dla ukochanego dorzuć koniecznie porządną wodę kolońską oraz kremy męskie. Olewaj wszelkie perfumy, które nadają się dla pań. Facet musi pachnieć mocą i zdecydowaniem, a więc spraw mu konkretny zapach. Oprócz tego najlepiej nabądź jeszcze wodę po goleniu o tym samym zapachu, żeby dopasował się do wody kolońskiej. Żeby ranki, które golenie (polecamy świetna strona) zrobił sobie w trakcie golenia prędzej się goiły, możesz do zestawu dodać również ałun, związek chemiczny, który efektywnie stopuje krwawienie.

Źródło: facetaria.pl