Bądź modny!

Które trendy w modzie dla mężczyzn będą obowiązywały w roku 2014?

Moda męska na karnawał
Nie tylko kobiety kochają się stroić na każdą okazję. Kolekcje odzieży panów nieraz są okazalej zaopatrzone niż pań. Panowie, analogicznie jak kobiety bardzo o dbają o swój wizerunek. Manicure, regularne wizyty u fryzjera a także w klubach fitness zwieńczają doskonale dopasowaną do swojego stylu ubrania. Jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą królowały w tym roku? Na jakie sezony wymyślili światowi dyktatorzy męskiej garderoby?

Zgodnie z pomysłami cenionych na całym świecie dyktatorów mody można bawić się do woli. Zestawiamy wszystko, nawet cętki, paski zebry, printy, kwiaty oraz malarskie desenie.
Zaskakujące, lecz prawdziwe. Najnowsze trendy niewątpliwie trafią w gust odważnych mężczyzn. Powracają żywe barwy, zwłaszcza górnej części garderoby.
Melinda Gloss, podczas swojego pokazu, zademonstrowała jak stylowo łączyć neutralny dół z ognistą czerwienią, czy turkusem.
Twardziele na pewno ucieszą się z powrotu stylizacji wojskowej, a z nim butelkowej zieleni, ciężkich płaszczów, spodni moro i prostych krojów kurtek. Najlepiej wyglądają w połączeniu z eleganckim kardiganem czy też piękną marynarką.
W projektach na ten rok dobrze widać powrót lat 90. Bluzy z kapturem i bomber jacket plus eleganckie spodnie bądź elegancka marynarka to super hit.

Moda męska
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Szokującą kolekcję mody męskiej na jesień i zimę 2014 przygotował Thom Browne. Zestaw jest fantazyjny i dość surrealistyczny. Tweedowe garnitury stworzone przez projektanta, które są motywem przewodnim na jesień, prezentują klasyczny angielski styl. Surrealistycznymi dodatkami były zwariowane zwierzęce maski. Na tkaninach królowały delikatne kraty oraz szarości. Stroje prezentowane na modelach odbiegały od oczywistych kształtów oraz standardowych proporcji.

Zanikanie wyraźnych różnic pomiędzy garderobą męska a damską to fakt. Męska moda (spójrz na to) czerpie z mody kobiecej – w kwestii wzorów, kolorów i fasonów. Taki duży wybór może spowodować nie mały mętlik w głowie. Ci odważni zapewne podejmą wyzwanie i będą eksperymentować. Najważniejsze jest jednak to, żeby nie dać się zwariować i uważnie wybrać jeden konkretnie pasujący do swojej osobowości. Poczucie swobody powinno być tego najważniejszym wyznacznikiem.