Bądź modny!

Jakie style w modzie dla mężczyzn będą obowiązywały w tym roku?

Moda męska na karnawał
Nie tylko panie kochają stroić się bez względu na okazję. Kolekcje odzieży panów często są lepiej wyposażone niż pań. Panowie, analogicznie jak i panie niezmiernie o dbają o swój wizerunek. Manicure, systematyczne przycinanie włosów u fryzjera i w siłowni koronują doskonale dobrane do swojego stylu ciuchy. Jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą obowiązywały w tym roku? Na jakie sezony przygotowali się już projektanci męskiej garderoby?

Zaskakujące, jednak prawdziwe. Najnowsze trendy z pewnością trafią w gust odważnych panów. Wracają odważne barwy, zwłaszcza górnej części odzienia. Dla mężczyzn (kliknij tu) sklepy odzieżowe przygotowały naprawdę wiele nowych projektów.

Wielu panów ma spory dylemat, a mianowicie, na które ubrania postawić na zimę. Różne propozycje różnią się między sobą, często diametralnie, jednak mężczyźni zawsze znajdują rozwiązanie perfekcyjne. Jak to się dzieje? Producenci sumiennie analizują wymogi i oczekiwania klientów płci męskiej, dlatego są w stanie w tak krótkim czasie spełnić najważniejsze stawiane przez nich wymagania. Mężczyźni są zachwyceni tym, co mogą spotkać dziś na rynku odzieżowym.

Moda męska
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Szokującą kolekcję męską na jesień/zimę 2014 zaprojektował Thom Browne. Zestaw jest pełen fantazji i surrealizmu. Tweedowe garnitury stworzone przez projektanta, które są motywem przewodnim na jesień, prezentują klasyczny angielski styl. Surrealistycznymi dodatkami były pomysłowe zwierzęce maski. Na materiałach królowały delikatne kraty i szarości. Stroje prezentowane na modelach odstawały od popularnych kształtów i standardowych proporcji. Na porę jesienną polecane są również koszulki z długim rękawem (przykłady zobaczysz tu: link).

Zatarcie różnic między garderobą męska i damską jest faktem. Męska moda czerpie z mody damskiej – zarówno fasony, wzory oraz kolorystyka. Taki duży wybór może spowodować spory mętlik w głowie. Odważni być może podejmą wyzwanie i poeksperymentują. Istotne jest jednak to, żeby nie dać się zwariować i uważnie dopasować jeden konkretnie pasujący do indywidualnej osobowości. Uczucie swobody powinno być tego najważniejszym wyznacznikiem.