Bądź modny!

Nurty, które będą królować w w 2014r.?

images
Pomimo, że do początku przyszłego roku 2014 zostało jeszcze parę miesięcy już dzisiaj można poznać warte uwagi opinie na temat tego, jak będą się kształtować trendy 2014. Swoje modowe propozycje już dziś prezentują wiodące międzynarodowe marki odzieżowe.

Moda dla kobiet
Autor: Francisco Gómez
Źródło: http://www.flickr.com

Trendy 2014 (super oferta: markowe audiobooki.) zapowiadają, że popularna może stać się szkocka krata, która co jakiś czas powraca do łask. Szkocka krata nie będzie dominować tylko i wyłącznie na koszulach. Styliści będą mieli co do niej bardziej daleko idące plany. Na początku roku, jak to z reguły ma miejsce jeśli chodzi o zimowe miesiące dominować będzie kolor czarny. Nie będzie w tym przypadku miała znaczenia figura, ani wiek. Będzie ona obowiązywać każdego. Zdaniem niektórych stylistów mody dobrze odbierane będą nawiązania do lat 90 tych.

Kobiety coraz częściej ćwiczą. Do tego potrzebna jest nie tylko motywacja jak również chęć podjęcia rywalizacji. Do każdego sportu należy się stosownie przygotować również pod kątem sprzętu. Z pewnością w przypadku wielu dyscyplin istotne jest dopasowanie komfortowego obuwia, które spowoduje, że nasza aktywność będzie nie tylko przyjemna, ale też bezpieczniejsza z punktu widzenia zdrowotnego. Trampki damskie są takim obuwiem, które doskonale pasuje do aktywnego stylu życia. Są one lekkie, dzięki czemu poruszanie się jest ułatwione. Trampki świetnie nadają się zarówno na bieżnię jak również i na rower. Ich elastyczność jest z pewnością jedną z głównych zalet, które warto znać nim pójdzie się na zakupy, w celu zakupienia obuwia do uprawiania sportów.

Kupno butów w kolorze złota zawsze niesie spore ryzyko. Złoto jest to kolor, który prezentuje się w wielu przypadkach zbyt kiczowato. Złote buty muszą być więc wybrane na tyle umiejętnie, by pasowały do naszego stroju. Złote buty możemy na przykład wybrać do sukienki ślubnej. Nie jest to bardzo często praktyka, jednak trzeba przyznać, że jeżeli buty zostaną dopasowane z gustem możemy liczyć na to, że będą wyglądały niezmiernie efektownie. Warto w takowym przypadku jednakże swój wybór skonsultować z kimś zaufanym bądź też ze osobami kompetentnymi, którzy posiadają odpowiednie poczucie stylu.