Bądź modny!

Jakie trendy będą obowiązywały w nadchodzącym letnim sezonie? Podpowiadamy!

Levi's jeans
Prym wiodą kwiatowe printy – to jeden z obowiązujących trendów, który znalazł się na sukienkach, butach czy na głowie w postaci opasek. Musimy się postarać by wyglądać kolorowo i kwieciście.

Kolorowa, bluzka w duecie z białymi spodniami da nam promienny wygląd. A z jakiego powodu z białymi? Dlatego, że to podstawowy, obok pasteli obowiązujący trend. Dozwolone są wszystkie formy – od klasycznej minimalistycznej po bardziej wyszukane. Kolor biały jest zawsze mile widziany i bardzo praktyczny w upalne dni. Coco Chanel spopularyzowała termin „mała czarna”, na chwilę obecną zawojowała światem mody „mała biała”. Kolor ten odejmie nam lat, a doda uroku.Projektanci czerpiąc inspiracje z afrykańskiej sawanny zamarzyli by przenieść ich klimat w świat mody. Zwierzęce printy w miejskiej dżungli? Dlaczego nie! Spodobają nam się tutaj naturalne kolory, które pięknie uwydatnią delikatną opaleniznę.

Jeansy marki Levi

Niezwykle romantyczne koronki co pewien czas pojawiają się w modzie, lecz w tym roku wyjątkowo wróciły do łask. (stawiamy na mocne kolory, np. amarant).Standardowo – dżins pojawia się co sezon. Co odważniejsze mogą zdecydować się na total look, albowiem tak właśnie nosimy dżins w tym sezonie – od stóp do głów. Wyobraźmy sobie: dżinsy levis, T-shirt lub biała tunika i delikatna opalenizna. Prawda, że zachwycające połączenie? W sieci znajdziemy wiele sklepów, które wprawią nas w zdumienie swą bogatą kolekcją najlepszych jakościowo ubrań. Dodatkowo istnieją outlety, np. Pepe jeans outlet (sprawdź również Levi’s), w których za rozsądną cenę znajdziemy szalone, odważne i zgodne z trendami ubrania czy buty. Poczujmy magię niepowtarzalnego stylu Pepe jeans na własnej skórze!

Jeżeli chcemy się dowiedzieć o modę sieciową, znajdziemy w nich wszystko. I nie jest istotne czy lubimy rurki czy boyfriendy, na pewno znajdziemy je w sklepach.

Pamiętajmy jednak, że jeżeli lubimy siebie i, eksponujemy swe atuty, a kamuflujemy cechy, których w sobie nie lubimy- to czy założyłyśmy rzeczy sprzed 5 lat, czy z najnowszej kolekcji nie ma znaczenia. Z całą pewnością nie usłyszymy, że nie pożądamy za trendami.