Bądź modny!

Jakie znaczenie pełni dobrze wybrana bielizna dla codziennego komfortu i wygody noszenia.

images
Okres wiosenno-letni to chwila, gdy kobiety z dużą starannością dobierają stroje. Na przykład dlatego, że w owym okresie sporo można zyskać poprzez fajne ubranie. Krótkie spódnice, zwiewne bluzki i sandałki, to elementy, które najczęściej występują w stylizacjach na upalne dni. Kiedy jest bardzo ciepło, panie ubierają na siebie coraz mniej.

Biustonosz Gaia
Autor: Gaia
Źródło: Akrobatka.pl

Głównie dlatego, żeby nie było im gorąco. Dominują bardzo krótkie bluzki albo tuby, to znaczy bluzeczki bez ramiączek. Oczywistym jest, że do podobnego ubrania należy założyć właściwy biustonosz bez ramiączek, aby nie zepsuć końcowego efektu. Rzecz jasna nie jest to taka łatwa rzecz, ponieważ ogólnie ciężko jest tak zestawiać biustonosze, by za każdym razem odpowiednio podkreślić biust. Biustonosze – hiperłącze do strony – bez ramiączek stanowią tym większe wyzwanie, że w zasadzie cały ciężar piersi spoczywa tylko na pasie podtrzymującym. Zobacz: biustonosz bez ramiączek.

Przy błędnie dobranym rozmiarze taki stanik to prawdziwa katorga dla właścicielki. Za ciasny będzie nieznośnie wrzynał się w skórę, pozostawiając bolesne obtarcia, zaś zbyt luźny w ogóle nie spełni zakładanej roli, ponieważ będzie bez przerwy krzywił się i zsuwał. Przy odrobinie szczęścia co najwyżej smutno opadnie, powodując, że piersi właścicielki będą prezentowały się mało atrakcyjnie. Interesujące oferty: .

A więc, wybierając się na zakupy, trzeba myśleć zawczasu o nabyciu specjalnej bielizny po to, aby w czasie upałów nieskrępowanie i bez obaw o całościowy efekt móc prezentować własne wdzięki na deptaku lub w centrum miasta. Doskonale sprawdzi się markowa bielizna, przy której dokładność wykonania da pewność, że nie rozciągnie się przy jednym praniu, powiększając szerokość pod piersiami o dwa rozmiary i tym samym stając się bezużytecznym kawałkiem materiału.

Elastyczne paski unieruchomią biustonosz w odpowiednim miejscu i zapobiegną przesuwaniu się podczas codziennej aktywności ruchowej. Niestety panie o większych biustach zdecydowanie nie powinny decydować się na biustonosze bez ramiączek, ponieważ pod naporem większego biustu nawet najwspanialszy biustonosz będzie przesuwać się i opadać. A niewystarczająco podtrzymywany biust to na pewno nieciekawy look, ale też katorga dla kręgosłupa. Pośrednim wyjściem mogą być przezroczyste ramiączka, które dadzą bardziej solidne rusztowanie dla dużego biustu.