Bądź modny!

Jakim sposobem wybrać męską odzież?

mężczyzna w kurtce
Jakim sposobem dobrać odzież? Rozważyć kilka czynników: jaka pogoda? do czego mają pasować? na jaką okazję? Najpewniej zawsze przed zakupem przeprowadzić wstępną selekcję najbardziej istotnych części garderoby, jakie zamierza się kupić.

mężczyzna w koszuli
Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo w kwestii kupna kurtki (szczegóły) zależy tutaj od personalnych pragnień,a także od gustu klienta. Z powodu coraz zimniejszych temperatur znakomitym pomysłem jest rozpatrzenie nabycia ciepłej odzieży.

Nie niej ważny temat to skarpetki męskie (Skarpety męskie Puma – Ceneo.pl). Jeśli na co dzień nie paradujemy w ubraniu cyrkowca lub nasz styl nie jest artystycznym misz-maszem, to ta cześć ubioru, drodzy panowie, musi być dopasowana do kolorystyki spodni.

Dobrze jest zatem pozostawić za sobą groteskowe pomysły wkładania białych skarpetek do garniturów i czarnych lakierek. Bezwarunkowo zabronione jest również połączenie skarpetek i sandałów. Stylowy mężczyzna to również właściwe dodatki, które dopełniają cały strój i nadają mu odpowiedniego charakteru. Staromodny kapelusik, czy elegancki zegarek po dziadku nie tylko zwracają uwagę, ale również wiele mówią o charakterze mężczyzny. Również porządny skórzany portfel jest właściwą wizytówką. A jego wnętrze to już całkiem inna kwestia.