Bądź modny!

Jakim sposobem spełnić cele noworoczne? Zainspiruj się tymi radami!

Kalosze
Zbliżający się Nowy Rok to epoka podsumowań, ale także robienia planów na czas przyszły. Któż z nas nie robi postanowień noworocznych? Grunt, by nie otrząsnąć się w czerwcu ze smutnym obwieszczeniem: „No tak, jeszcze raz mi nie wyszło”.

Stosowna motywacja to podwalina, a razem z nią powinno kroczyć optymalne przygotowanie.
Wyobraźmy sobie, że naszym ustaleniem jest zainicjowanie treningów w konkretnej dyscyplinie sportu. Motywacja jest bezspornie ku zdrowotności, jakkolwiek może także i wizerunkowa – stracić parę kilo na wiosnę to całkiem niezły pomysł. Co zatem możemy zdziałać? Nim jeszcze spotka nas ranek noworoczny, pożądane byłoby się do realizacji tego zamiaru przygotować. Jeśli chcemy chodzić na siłownię – przeprowadzić wstępne rozeznanie, które z najbliższych centrów sportowych ma najlepszą propozycję i jak ją wykorzystać. Jeśli wolimy biegi – zaopatrzyć się w godziwy ubiór termoaktywny. Gdy wolimy spróbować ze wspinaczką, dogadać się z grupą znajomych – w ten sposób będzie łatwiej się zmobilizować. Cokolwiek wybierzemy, na pewno będą nam niezbędne obuwie sportowe damskie (lub dla mężczyzn). Podaż w sklepach jest kolosalna, toteż na pewno wyszukamy coś dla siebie.
Kalosze
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Nade wszystko namyślmy się przed zakupem, do czego będą nam one przydatne. Inne obuwie gimnastyczne jest potrzebne do biegania, różne do wspinaczki, a jeszcze inne użyjemy na siłowni. Rozeznajmy spokojnie, co kupić, w co warto zainwestować.

Właśnie dlatego należałoby podjąć to zadanie jeszcze przed kolejnym rokiem, tak ażeby z początkiem stycznia być w stanie zdobyć buty sportowe dla pań i rozpocząć ćwiczenia. No i, najistotniejsze – nie od razu Kraków zbudowano – zacznijmy od niedużych i rzadkich, jednak regularnych dawek ruchu!