Bądź modny!

Jeśli mamy zamiar jechać na biwak dobrze zaopatrzyć się w porządny namiot

namiot
W sklepach są różne namioty turystyczne musimy tylko znać konkrety, żeby wybrać ten odpowiedni model. Ważna jest ilość osób, które ma pomieścić dany namiot i to, gdzie będziemy biwakować. Dlaczego ważne jest miejsce? Otóż wśród turystycznych namiotów są takie, które będą idealnie pasowały na tereny koło plaży i takie, które będą lepsze do biwakowania w lesie. Poza tym w sklepach możemy kupić też fajne namioty, które będziemy mogli rozstawić za domem na podwórku, dzieciaki będą miały frajdę.

skalnik:http://www.skalnik.pl/namioty/akcesoria_192.html
Jeżeli nie damy rady zabrać dzieci na prawdziwą wyprawę, to pozwólmy im nocować w namiocie za domem, to niezbyt wielka atrakcja, ale dzieciaki na pewno będą zachwycone. Pamiętajmy też o stelaż do namiotu. Niektóre stelaże mogą okazać się trudniejsze do rozłożenia niż wydaje się na pierwszy rzut oka. W sklepie możemy zapytać i poprosić o pokazanie, w jaki sposób należy rozłożyć stelaż. Kto nie był w harcerstwie może mieć z tym małe problemy, ale na tym właśnie polega biwakowanie na nauce płynącej z zabawy.

Namioty marabut (zobacz więcej namiotów) to namioty dla ludzi o mocnych nerwach. Firma ma w swojej ofercie wszelkiego typu namioty (http://www.skalnik.pl/namioty/turystyczne_189.html) i zwykłe turystyczne po namioty, które zabierają w daleki wyprawy polscy alpiniści. Marabut to firma, która tworzy świetne namioty, bez których żadna daleka wyprawa nie może się odbyć. Wszystkie produkty tej firmy posiadają wszelkiego rodzaju atesty, przez, co możemy bezpiecznie przemierzać z nimi cały glob.

Marabut to nie tylko namioty, ale też różnego rodzaju zabezpieczenia na stoki. Jeżeli więc chcemy ruszyć w bliższą lub dalszą podróż kupmy namioty produkowane w Polsce. Marabut to firma z tradycjami pozwólmy jej się nadal rozwijać dzięki naszemu zaufaniu do jej produktów. Co ważne namioty są też serwisowane przez tą firmę, jeżeli podczas wyprawy okaże się, że coś z namiotem jest nie tak wystarczy zgłosić się do nich i firma zajmie się naprawą sprzętu. To duże udogodnienie. Namioty kupowane w supermarketach nie dają żadnej gwarancji i raczej nie będą nadawały się na dalekie wyprawy, weźmy to pod uwagę, gdy będziemy wydawali kilkaset złotych na byle co.