Bądź modny!

Jeśli przychodzi ochłodzenie

Moda damska
Każda pora roku charakteryzuje się czymś innym, latem jest upalnie oraz pragniemy posiadać na sobie jak najmniej warstw ubrań, za to jesienią jeżeli robi się zimniej ubieramy bluzy i cienką kurtkę, tak żeby zimą zamienić ją na coś sporo grubszego i jednocześnie cieplejszego.

Co roku w określonej porze stajemy przed dylematem w co musimy się ubrać, jakiego typu okrycia wierzchnie będą dla nas najbardziej odpowiednie oraz co się z tym łączy, również najbardziej opłacalne.

Moda damska
Autor: Mycatkins
Źródło: http://www.flickr.com

Kurtki długie oraz krótkie w zależności od potrzeb

Jeżeli jesteśmy z grona takich jednostek, które zamarzają i kochamy być rzeczywiście mocno ubrani, to z pewnością wspaniale spiszą się kurtki puchowe, które sięgają do połowy łydek, ponieważ wtenczas będziemy posiadali przeświadczenie, że żadne zimno nam nie zagrozi. Jeżeli przemieszczamy się komunikacją miejską, to odpowiednio robimy kiedy zainwestujemy w kurtkę średniej długości, ciut za lub trochę przed kolana, ponieważ wtedy będziemy posiadali pewność, iż siadając w tramwaju będziemy siadać na kurtce, a więc będzie nam ciepło, a równocześnie też w razie czego nie będziemy posiadali trudności z dotarciem na tramwaj. A jeżeli poruszamy się samochodem oraz nie powinniśmy mieć zaciśniętych nóg, to trzeba wykupić kurtkę trochę za tyłek, tak by zakrywała nam nerki, ale w żaden sposób nie ograniczała naszych ruchów.

Płaszcze
Autor: Nife
Źródło: Nife

Z płaszczem mamy gust

A co jeśli kochamy elegancję oraz pragniemy jeżeli nawet nie na co dzień, to przynajmniej od czasu do czasu, elegancko się przedstawiać? Wtedy wspaniale spiszą się płaszcze, długie, krótkie, z kapturem albo bez, wciąż wspaniale będą pokazywały naszą figurę oraz jednocześnie również będą nam nadawały odpowiedniego gustu. Co niesamowite to fakt, iż taki płaszcz jest stosunkowo gruby, więc na pewno nie będziemy musieli się zamartwiać, iż będzie nam w nim chłodno, albo niewygodnie. Jeśli pogoda nie jest już bardzo zimna, by równie korzystnie i elegancko się prezentować, wystarczy elegancki żakiet.

Im lepiej ubrani, tym nam cieplej

Wiadomo, iż każdy pragnie się przedstawiać niesamowicie, a jednocześnie również pragnie, żeby było mu wygodnie i właśnie z tego powodu zanim podejmiemy końcową decyzję, czy pragniemy płaszcz czy kurtkę, to powinniśmy przeanalizować wszystkie za oraz przeciw. Należy zobaczyć jak zazwyczaj spędzamy czas na dworze, w jaki sposób się przemieszczamy, no i pewnie że musimy się zastanowić nad kolorem, bo w czarnym będziemy mało widoczni na drodze jak tylko zrobi się szaro, a znowu biały może spowodować, iż co chwilę będziemy musieli prać, a więc będziemy musieli posiadać jeszcze coś na zmianę.